Twee-onder-één-kap te koop: Lover 142, Borne

Lover 142

Verspreide huizen Borne-Oost, Borne

€ 719.000
Buurt Verspreide huizen Borne-Oost, BorneBekijk buurt
Energiezuinige woning met label A+++
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 199m²
199m² woonoppervlakte
Populaire buurt voor starters
35% van de bewoners is 25-45 jaar
AI-samenvatting

Rust en ruimte in het buitengebied

Deze twee-onder-één-kapwoning uit 2017 staat in het buitengebied van Borne, waar je echt tot rust komt. Met 199 m² woonoppervlak en een energielabel A+++ is het een moderne, duurzame woning. De vraagprijs van €719.000 is aan de hoge kant, maar past bij de kwaliteit en de ruime opzet. Bekijk ook de andere twee onder een kapwoningen in Borne voor een vergelijking.

De buurt: Verspreide huizen Borne-Oost

De buurt Verspreide huizen Borne-Oost is een rustige, groene omgeving met veel eengezinswoningen. Het is een plek waar je elkaar kent en waar kinderen veilig kunnen spelen. De buurt telt 545 inwoners, met relatief veel gezinnen.

Het dagelijks leven

's Ochtends haal je brood bij de PLUS, om de hoek op een kilometer afstand. Basisschool de Vonder is twee straten verder, op 300 meter. Ook kinderdagverblijven en het Twickel College zijn binnen handbereik. De gemeente Borne biedt verder alle voorzieningen die je nodig hebt.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Euverman & Nuyts Makelaars Borne aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 719.000
Prijs per m²€ 3.613
Woonoppervlakte199m²
Perceeloppervlakte293m²
Bouwjaar2017
EnergielabelA+++
BuurtVerspreide huizen Borne-Oost
WijkBuitengebied Borne
GemeenteBorne

Locatie

Lover 142, Borne

Buurt statistieken

Gegevens uit Verspreide huizen Borne-Oost

Inwoners545
Mannen48%
Vrouwen52%

Supermarkten

27 binnen 5 km

PLUS
Oude Hengeloseweg 36
1077m
Lidl
Nieuwe Markt 2
1213m
Albert Heijn
Marktplein 27
1346m

Scholen

12 binnen 5 km

Basisschool de Vonder
Basisonderwijs · 660 leerlingen
289m
Beekpark
Basisonderwijs · 220 leerlingen
393m
KBS de Wheele
Basisonderwijs · 307 leerlingen
898m

Veelgestelde vragen

Over Lover 142, Borne

Welk energielabel heeft Lover 142?

De woning aan Lover 142 in Borne heeft energielabel A+++.

Is €719.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €719.000 is aan de hoge kant, maar past bij de kwaliteit: een ruime twee-onder-één-kapwoning uit 2017 met energielabel A+++. In de buurt zijn geen recente verkoopprijzen bekend, dus het is lastig te zeggen of het marktconform is. Het is een uniek object in een rustige, groene omgeving.

Hoe duurzaam is deze woning met energielabel A+++?

Energielabel A+++ is het zuinigste label dat er is. Dat betekent dat de woning zeer energiezuinig is, met lage stookkosten en een minimale CO2-uitstoot. Je kunt rekenen op een comfortabel binnenklimaat zonder hoge energierekeningen.

Wat voor type woning is dit precies?

Het is een twee-onder-één-kapwoning, gebouwd in 2017. Dat betekent dat je een eigen oprit en tuin hebt, maar wel een gedeelde muur met de buren. Met 199 m² woonoppervlak en een perceel van 293 m² is het een ruime gezinswoning.