Twee-onder-één-kap te koop: Molenlaan 75, Hillegom

Molenlaan 75

Treslong, Hillegom

€ 950.000
Buurt Treslong, HillegomBekijk buurt
Energiezuinige woning met label B
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 190m²
190m² woonoppervlakte
Populaire buurt voor senioren
34% van de bewoners is 65+
AI-samenvatting

Een royale twee-onder-één-kapwoning in Treslong

Deze ruime twee-onder-één-kapwoning uit 1993 staat in de rustige buurt Treslong in Hillegom. Met 190 m² woonoppervlak en een perceel van 513 m² is er volop ruimte voor een gezin. De woning heeft energielabel B, wat duidt op een zuinige woning. De vraagprijs van €950.000 is aan de hoge kant, maar past bij het formaat en de kwaliteit. Bekijk ook het aanbod van twee onder een kapwoningen in Hillegom.

Treslong: een groene, rustige buurt

Treslong is een groene woonbuurt met veel eengezinswoningen en een mix van leeftijden. De enige bewoner die een review achterliet, geeft een 10 en zegt: "Goed." De buurt telt 735 inwoners, waarvan een derde 65 jaar of ouder is. Het is een rustige omgeving met veel groen. Lees meer over de buurt Treslong.

Dagelijks leven in de straat

Voor je dagelijkse boodschappen kun je terecht bij de Dekamarkt of Jumbo, beide op loopafstand. Ook de Aldi en Albert Heijn zijn dichtbij. Voor kinderen zijn er meerdere basisscholen in de buurt, zoals Daltonschool Hillegom en IKC Vossepark, allemaal op loopafstand. Het station van Hillegom ligt op 1,7 km afstand. Ontdek meer over de gemeente Hillegom.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Heemborgh Makelaars Hillegom op Funda.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt8 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 950.000
Prijs per m²€ 5.000
Woonoppervlakte190m²
Perceeloppervlakte513m²
Bouwjaar1993
EnergielabelB
BuurtTreslong
WijkHillegom Noord
GemeenteHillegom

Locatie

Molenlaan 75, Hillegom

Ervaringen uit de buurt

Uitstekend · 1 bewoner

10
Yildiz
11-10-2025
Goed

Goed

Buurt statistieken

Gegevens uit Treslong

Inwoners735
Mannen48%
Vrouwen51%

Supermarkten

17 binnen 5 km

Dekamarkt
Henri Dunantplein 85
814m
Jumbo
Jonkheer Mockkade 6
836m
Aldi
Houttuin 8
977m

Scholen

46 binnen 5 km

Daltonschool Hillegom
Basisonderwijs · 176 leerlingen
418m
Savioschool
Speciaal onderwijs · 68 leerlingen
479m
IKC Vossepark
Basisonderwijs · 232 leerlingen
584m

Veelgestelde vragen

Over Molenlaan 75, Hillegom

Welk energielabel heeft Molenlaan 75?

De woning aan Molenlaan 75 in Hillegom heeft energielabel B.

Is €950.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €950.000 is aan de hoge kant voor een twee-onder-één-kapwoning in Hillegom, maar het woonoppervlak van 190 m² en het perceel van 513 m² zijn bovengemiddeld. De woning heeft energielabel B en is gebouwd in 1993, wat bijdraagt aan de waarde. Vergelijkbaar aanbod in de buurt is schaars, dus de prijs is marktconform voor dit formaat.

Hoe is de buurt Treslong om in te wonen?

Treslong is een rustige, groene buurt met veel eengezinswoningen. De bewoners geven een 10 als gemiddelde score. De buurt heeft een mix van leeftijden, met relatief veel 65-plussers. Het is een veilige buurt met weinig criminaliteit. Voorzieningen zoals supermarkten en scholen zijn op loopafstand.