Twee-onder-één-kap te koop: Molenstraat 75, Den Burg
Verkocht onder voorbehoud
KopenTexel2-onder-1-kapwoningenMolenstraat 75

Molenstraat 75

Den Burg, Texel

€ 637.500
Buurt Den Burg, Den BurgBekijk buurt
Verkocht onder voorbehoud
De verkoop is nog niet definitief
Ruim woonoppervlak van 211m²
211m² woonoppervlakte
Jumbo op 423m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
AI-samenvatting

Woningtype en buurt

Deze twee-onder-één-kapwoning aan de Molenstraat in Den Burg ademt de sfeer van een jaren '50 woning met royale afmetingen. Met 211 m² woonoppervlak is er volop ruimte voor een gezin of wie graag thuis werkt. De woning heeft energielabel C, wat voor een bouwjaar uit 1958 redelijk zuinig is. De vraagprijs van €637.500 is marktconform voor een woning van dit formaat in Den Burg, zeker gezien het aanbod van twee onder een kapwoningen in Texel.

Buurt Den Burg

Den Burg is een dorp met een hechte gemeenschap. Op basis van drie beoordelingen geven bewoners de buurt een 8,14. Een bewoner zegt: "Wij hebben een zeer sociale buurt! Iedereen staat voor elkaar klaar!" Een ander noemt het "een kleine maar gezellige en hechte gemeenschap." De buurt telt ruim 6600 inwoners, met een mix van gezinnen en ouderen. De buurt Den Burg heeft een omgevingsadressendichtheid van 1055, wat duidt op een matig stedelijk gebied.

Leven in de straat

In de straat begint de dag rustig. Voor de dagelijkse boodschappen loop je naar de Jumbo of Ekoplaza, beide om de hoek. Ook de Albert Heijn en Aldi zijn op loopafstand. Kinderen kunnen naar de Jozefschool Texel of de Vrije School Stella Maris, beide twee straten verder. De gemeente Texel biedt daarnaast volop natuur en recreatie.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Kortekaas & Kooijman makelaars en taxateurs op Vastgoed Nederland aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt19 augustus 2025
StatusVerkocht onder voorbehoud
Prijs€ 637.500
Prijs per m²€ 3.021
Woonoppervlakte211m²
Bouwjaar1958
EnergielabelC
BuurtDen Burg
WijkHet Oude Land en duingebied
GemeenteTexel

Locatie

Molenstraat 75, Den Burg

Ervaringen uit de buurt

Zeer goed · 3 bewoners

8.1
Ludy Moens
22-12-2025
Sociaal

Wij hebben een zeer sociale buurt! Iedereen staat voor elkaar klaar! Wij zijn de oudste van de straat en hulp behoevend, geen probleem, Iedereen staat voor ons klaar! Heerlijk buurtje, dichtbij het centrum! Heel gezellig om er te wonen! Al meer dan 40 jaar!

8.0
Ludy Moens
13-12-2025
Vrij en blij!

Wij hebben een hele vriendelijke sociale buurt! Iedereen staat voor elkaar klaar! Wij zijn de oude mensen, mijn man behoorlijk invalide, maar we hoeven maar te vragen eniedereen helpt ons! Wij zijn erg blij met ons buurtje!

8.3
Sanne
23-08-2024
Klein maar gezellig

Het is een kleine maar gezellige en hechte gemeenschap. Daarbij is de omgeving schoon en is er weinig last van ongedierte. Als ik iets zou willen veranderen dan is het dat er meer voorzieningen komen of dat er meer wordt gedaan om sportclubs bekender en leuker te maken onder jongeren.

Buurt statistieken

Gegevens uit Den Burg

Inwoners6.675
Mannen48%
Vrouwen52%

Supermarkten

7 binnen 5 km

Jumbo
Vogelenzang 11
423m
Ekoplaza
Hogerstraat 15
430m
Aldi
Wilhelminalaan 99
603m

Scholen

7 binnen 5 km

School voor Speciaal Basisonderwijs Kompas
Speciaal onderwijs · 19 leerlingen
90m
Vrije School Stella Maris
Basisonderwijs · 64 leerlingen
266m
Jozefschool Texel
Basisonderwijs · 274 leerlingen
266m

Veelgestelde vragen