Twee-onder-één-kap te koop: Observantenstraat 4, Weert
2 uur geleden ontdekt
KopenWeert2-onder-1-kapwoningenObservantenstraat 4

Observantenstraat 4

Biest, Weert

€ 525.000
Buurt Biest, WeertBekijk buurt
Vandaag op de markt gezet
Wees er snel bij
Ruim woonoppervlak van 182m²
39% groter dan gemiddeld in de buurt
AI-samenvatting

Een royale twee-onder-één-kapwoning in de Biest

Deze woning aan de Observantenstraat heeft een woonoppervlak van 182 m², flink ruimer dan gemiddeld in de buurt. Het bouwjaar 1934 geeft de woning karakter, al is het energielabel niet in de advertentie vermeld. Met een vraagprijs van €525.000 ligt die 26% boven het buurtgemiddelde van €415.500, maar de extra ruimte verklaart dat deels. Bekijk ook het aanbod van twee onder een kapwoningen in Weert.

De buurt: Biest

Biest is een gemengde wijk met 2.290 inwoners, waar veel eengezinswoningen staan. De buurt kent een mix van leeftijden, met iets meer 25-45-jarigen en 45-65-jarigen. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar, maar de cijfers wijzen op een stabiele, doorsnee woonwijk. De buurt Biest biedt een prettige omgeving.

Leven in de straat

Voor dagelijkse boodschappen loop je naar de Albert Heijn (om de hoek) of de Jumbo (twee straten verder). Ook een SPAR express zit vlakbij. Kinderen kunnen naar de Montessorischool Weert of Basisschool Aan de Bron, beide op loopafstand. Het station van Weert is tien minuten lopen. De gemeente Weert biedt verder alle voorzieningen die je nodig hebt.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Sharon Bish Makelaardij op Funda aangeboden. Het energielabel staat niet in de advertentie.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt14 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 525.000
Prijs per m²€ 2.885
Woonoppervlakte182m²
Perceeloppervlakte355m²
Bouwjaar1934
BuurtBiest
WijkBiest
GemeenteWeert

Locatie

Observantenstraat 4, Weert

Buurt statistieken

Gegevens uit Biest

Inwoners2.290
Mannen50%
Vrouwen50%

Woningmarkt

Gegevens uit Biest

Woningvoorraad1.054
Gem. WOZ-waarde€ 309.000
Koopwoningen69%
Huurwoningen31%

Supermarkten

9 binnen 5 km

Albert Heijn
Muntpassage 49
574m
Jumbo
Collegeplein 11
652m
SPAR express
Graafschap Hornelaan 34
656m

Scholen

26 binnen 5 km

Maaskei
Speciaal onderwijs · 46 leerlingen
498m
SGM Philips van Horne
Voortgezet onderwijs · 1277 leerlingen
498m
Montessorischool Weert
Basisonderwijs · 300 leerlingen
518m

Veelgestelde vragen

Over Observantenstraat 4, Weert

Is €525.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs ligt 26% boven het buurtgemiddelde van €415.500, maar de woning is met 182 m² ook 39% groter dan gemiddeld. De prijs per m² is ongeveer €2.885, wat lager is dan het buurtgemiddelde van €3.471 per m². Of de prijs marktconform is, hangt af van de staat en het energielabel, die laatste is niet in de advertentie vermeld.

Hoe is de buurt Biest om in te wonen?

Biest is een gemengde wijk met veel eengezinswoningen en een stabiele bevolkingsopbouw. Er wonen zowel gezinnen als ouderen. De buurt heeft goede voorzieningen op loopafstand, zoals supermarkten, scholen en een park. Het aantal misdrijven is met 78 per jaar relatief laag voor een wijk van deze omvang.

Wat is het energielabel van deze woning?

Het energielabel staat niet in de advertentie. In de buurt heeft 25% van de woningen label A, maar 75% heeft label D of lager. Omdat de woning uit 1934 stamt, is het verstandig om bij de makelaar naar het label te vragen.

Hoe ver is het naar het station?

Het treinstation van Weert ligt op 1,8 km afstand, ongeveer 20 minuten lopen of 5 minuten fietsen. Vanaf daar rijden treinen naar onder andere Eindhoven en Roermond.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere scholen op loopafstand. De Montessorischool Weert (basisonderwijs) zit op 518 meter, Basisschool Aan de Bron op 606 meter. Voor voortgezet onderwijs is SGM Philips van Horne op 498 meter.

Wat is de gemiddelde verkooptijd in deze buurt?

In de Biest stonden woningen gemiddeld 43 dagen te koop voordat ze verkocht werden. Dat is een indicatie van de marktdynamiek, maar de verkooptijd van deze specifieke woning kan afwijken.

Sharon Bish Makelaardij
Geen mail gevonden