Twee-onder-één-kap te koop: Onze Lieve Vrouwestraat 69, Ospel
KopenNederweert2-onder-1-kapwoningenOnze Lieve Vrouwestraat 69

Onze Lieve Vrouwestraat 69

Ospel, Nederweert

€ 875.000
Buurt Ospel, OspelBekijk buurt
Ruim woonoppervlak van 302m²
302m² woonoppervlakte
Coop op 71m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
Energielabel C
Isolatie kan veel opleveren bij dit label
AI-samenvatting

Een royale twee-onder-één-kapwoning in Ospel

Deze ruime woning aan de Onze Lieve Vrouwestraat 69 in Ospel ademt karakter met een bouwjaar van 1948. Met 302 m² woonoppervlak en een perceel van 629 m² is er volop ruimte. De woning heeft energielabel C. De vraagprijs van €875.000 is aan de hoge kant, maar past bij het formaat. Vergelijk ook andere twee onder een kapwoningen in Nederweert.

Ospel

Ospel is een dorp met zo'n 2600 inwoners, waar veel eengezinswoningen staan. Het is er rustig en groen. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar, maar de cijfers laten een gemengde bevolking zien met zowel gezinnen als ouderen. De buurt heeft een lage stedelijkheidsgraad. Lees meer over Ospel.

Leven in de straat

Voor dagelijkse boodschappen loop je naar de Coop, die naast de deur zit op 71 meter. Ook een Aldi en Albert Heijn zijn binnen een paar kilometer te vinden. Basisschool De Schrank zit om de hoek op 164 meter. Verderop in de buurt liggen nog IKC Budschop en BS de Tweesprong. De gemeente Nederweert biedt voorzieningen op het gebied van zorg en cultuur.

Bron en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Saelmans Makelaardij.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt10 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 875.000
Prijs per m²€ 2.897
Woonoppervlakte302m²
Perceeloppervlakte629m²
Bouwjaar1948
EnergielabelC
BuurtOspel
WijkOspel
GemeenteNederweert

Locatie

Onze Lieve Vrouwestraat 69, Ospel

Buurt statistieken

Gegevens uit Ospel

Inwoners2.595
Mannen52%
Vrouwen48%

Supermarkten

3 binnen 5 km

Coop
Onze Lieve Vrouwestraat 73
71m
Aldi
Dr. Schmidtstraat 9
2822m
Albert Heijn
Kerkstraat 6a
3001m

Scholen

7 binnen 5 km

Basisschool De Schrank
Basisonderwijs · 288 leerlingen
164m
IKC Budschop
Basisonderwijs · 120 leerlingen
2355m
BS de Tweesprong
Basisonderwijs · 116 leerlingen
2669m

Veelgestelde vragen

Over Onze Lieve Vrouwestraat 69, Ospel

Welk energielabel heeft Onze Lieve Vrouwestraat 69?

De woning aan Onze Lieve Vrouwestraat 69 in Ospel heeft energielabel C.

Is €875.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €875.000 is aan de hoge kant voor een twee-onder-één-kapwoning in Ospel, maar het woonoppervlak van 302 m² en het perceel van 629 m² zijn uitzonderlijk groot. Vergelijkbare woningen in de regio zijn vaak kleiner. Of de prijs marktconform is, hangt af van de staat en afwerking. Het energielabel C is gemiddeld.

Hoe is de buurt Ospel om in te wonen?

Ospel is een rustig dorp met veel eengezinswoningen en een lage stedelijkheidsgraad. Er wonen zowel gezinnen als ouderen. De voorzieningen zijn beperkt, maar de Coop supermarkt en basisschool zitten op loopafstand. Voor uitgebreidere winkels en uitgaansgelegenheden ben je aangewezen op omliggende plaatsen.

Wat is de afstand tot het treinstation?