Twee-onder-één-kap te koop: Oshaarseweg 71, Koekange
Onder bod

Oshaarseweg 71

Koekange Zuid, De Wolden

€ 675.000
Buurt Koekange Zuid, KoekangeBekijk buurt
Onder bod
Er is al een bod uitgebracht op deze woning
Ruim woonoppervlak van 551m²
551m² woonoppervlakte
Populaire buurt voor doorstromers
31% van de bewoners is 45-65 jaar
AI-samenvatting

Een landelijke twee-onder-één-kapwoning met een enorm perceel

Deze woning aan de Oshaarseweg 71 in Koekange ademt rust en ruimte. Met een woonoppervlak van 551 m² en een perceel van maar liefst 42070 m² is dit een bijzondere plek. Het energielabel G betekent dat je hoge stookkosten kunt verwachten. De vraagprijs van €675.000 is marktconform voor een woning van dit formaat in deze omgeving. Vergelijk het aanbod van twee onder een kapwoningen in De Wolden om een beeld te krijgen.

Koekange Zuid: rustig en groen

De buurt Koekange Zuid is een kleine, landelijke wijk met 175 inwoners. Het is een plek waar veel gezinnen wonen en de huishoudens zijn relatief groot. De sfeer is er rustig en dorps. Er zijn geen buurtreviews beschikbaar, maar de cijfers spreken voor zich: weinig voorzieningen, maar dat hoort bij het wonen in het groen.

Het dagelijks leven in de straat

Voor de dagelijkse boodschappen kun je terecht bij de Coop, op ongeveer anderhalve kilometer afstand. Ook de SPAR is binnen een paar kilometer te vinden. Kinderen kunnen naar Basisschool De Rozebottel, die op zo'n 1,9 km ligt, of naar de Prins Johan Frisoschool op 2,1 km. De gemeente De Wolden biedt een landelijke omgeving met veel rust.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder LTM Vastgoed Meulenberg en Funda.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusOnder bod
Prijs€ 675.000
Prijs per m²€ 1.225
Woonoppervlakte551m²
Perceeloppervlakte42070m²
Bouwjaar1927
EnergielabelG
BuurtKoekange Zuid
WijkKoekange
GemeenteDe Wolden

Locatie

Oshaarseweg 71, Koekange

Buurt statistieken

Gegevens uit Koekange Zuid

Inwoners175
Mannen49%
Vrouwen51%

Supermarkten

3 binnen 5 km

Coop
Dorpsstraat 26
1626m
SPAR
Oshaarseweg 24
3181m
Coop
Dorpsstraat 61
3846m

Scholen

5 binnen 5 km

Basisschool De Rozebottel
Basisonderwijs · 119 leerlingen
1897m
Prins Johan Frisoschool voor Christelijk Basisonderwijs
Basisonderwijs · 74 leerlingen
2100m
KC Het Veldboeket
Basisonderwijs · 72 leerlingen
3068m

Veelgestelde vragen

Over Oshaarseweg 71, Koekange

Welk energielabel heeft Oshaarseweg 71?

De woning aan Oshaarseweg 71 in Koekange heeft energielabel G.

Is €675.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €675.000 is marktconform voor een woning van 551 m² woonoppervlak met een perceel van 42070 m² in Koekange. Het energielabel G is wel een aandachtspunt, want dat betekent hoge stookkosten. Vergelijk met andere twee-onder-één-kapwoningen in De Wolden om te zien of de prijs past bij wat je zoekt.

Hoe is de buurt Koekange Zuid om in te wonen?

Koekange Zuid is een rustige, landelijke buurt met 175 inwoners. De meeste huishoudens zijn gezinnen of stellen zonder kinderen. Het is er groen en stil, ideaal als je van ruimte en natuur houdt. Voorzieningen zijn beperkt, maar de dichtstbijzijnde supermarkt en basisschool liggen op loopafstand.

Wat betekent energielabel G voor mijn energiekosten?