Twee-onder-één-kap te koop: Oxrooi 10, Helmond
Verkocht onder voorbehoud

Oxrooi 10

Stiphout-Dorp, Helmond

€ 569.000
Buurt Stiphout-Dorp, HelmondBekijk buurt
Verkocht onder voorbehoud
De verkoop is nog niet definitief
Ruim woonoppervlak van 131m²
131m² woonoppervlakte
Jumbo op 478m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
AI-samenvatting

Rust en ruimte in Stiphout-Dorp

Deze twee-onder-één-kapwoning aan de Oxrooi in Helmond ademt de sfeer van een dorpse buurt. Met 131 m² woonoppervlak en een flinke tuin van 465 m² is er volop plek voor een gezin. Het energielabel C is redelijk voor een woning uit 1964. De vraagprijs van €569.000 is marktconform voor een twee onder een kapwoningen in Helmond.

Stiphout-Dorp: gemoedelijk en groen

De buurt Stiphout-Dorp is een rustige, groene wijk met veel eengezinswoningen. Op basis van twee beoordelingen geven bewoners een 7,44. Een bewoner zegt: "Fijne, gemoedelijke buurt" en noemt de prettige omgang met elkaar. Een ander merkt op: "Ik heb een heel mooi huis maar er zijn geen jongeren alleen maar opa's en oma's." De buurt telt relatief veel 65-plussers, maar ook gezinnen met kinderen.

Dagelijks leven om de hoek

Voor de dagelijkse boodschappen loop je naar de Jumbo, die op een paar minuten lopen ligt. Ook OBS De Lindt en IKC Trudo zitten om de hoek. Voor het voortgezet onderwijs moet je iets verder, naar het Jan van Brabant College. De gemeente Helmond biedt verder voldoende voorzieningen.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Van der Duim Makelaardij op Funda aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt11 mei 2026
StatusVerkocht onder voorbehoud
Prijs€ 569.000
Prijs per m²€ 4.344
Woonoppervlakte131m²
Perceeloppervlakte465m²
Bouwjaar1964
EnergielabelC
GemeenteHelmond

Locatie

Oxrooi 10, Helmond

Ervaringen uit de buurt

Goed · 2 bewoners

8.5
TG
10-02-2025
Fijne, gemoedelijke buurt

Een buurt waar het fijn wonen is en waar de meeste mensen aardig zijn en de omgang met elkaar erg prettig is. We lopen niet veel bij elkaar over de vloer, maar helpen elkaar als dat nodig is. Wel merk je dat vooral nieuwkomers de gemeentegrond voor hun huis afzetten met paaltjes, alhoewel iedereen hier toch meer dan genoeg grond heeft. Dit leidt herhaaldelijk tot gevaarlijke/onveilige situaties met auto’s/fietsers en er zou meer controle vanuit de gemeente op mogen zijn. De laatste hiervan is Geeneind 12. Het is wachten op weer een ongeluk doordat auto’s daardoor niet uit kunnen wijken.

6.4
Emiel
26-01-2025
Veel oudjes

Ik heb een heel mooi huis maar er zijn geen jongeren alleen maar opa's en oma's

Buurt statistieken

Gegevens uit Stiphout-Dorp

Inwoners4.965
Mannen50%
Vrouwen50%

Woningmarkt

Gegevens uit Stiphout-Dorp

Woningvoorraad2.176
Gem. WOZ-waarde€ 488.000
Koopwoningen81%
Huurwoningen19%

Supermarkten

23 binnen 5 km

Jumbo
Dorpsstraat 58D
478m
Jumbo
2e Haagstraat 42
2230m
Ekoplaza
Kromme Steenweg 37
2258m

Scholen

37 binnen 5 km

OBS De Lindt
Basisonderwijs · 185 leerlingen
341m
IKC Trudo
Basisonderwijs · 239 leerlingen
425m
Jan van Brabant College vestiging Gasthuisstraat
Voortgezet onderwijs · 407 leerlingen
1431m

Veelgestelde vragen

Over Oxrooi 10, Helmond

Welk energielabel heeft Oxrooi 10?

De woning aan Oxrooi 10 in Helmond heeft energielabel C.

Is €569.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €569.000 is marktconform voor een twee-onder-één-kapwoning van 131 m² in Stiphout-Dorp. De ruime tuin van 465 m² en het energielabel C spelen mee in de prijs. Vergelijkbare woningen in de buurt geven een indicatie dat dit een reële vraagprijs is.

Hoe is de buurt Stiphout-Dorp om in te wonen?

Stiphout-Dorp wordt omschreven als een gemoedelijke, rustige buurt. Bewoners waarderen de prettige onderlinge omgang en de groene omgeving. Wel is de bevolking relatief oud; er wonen veel 65-plussers. Jongeren zijn minder aanwezig, maar gezinnen met kinderen vinden er een fijne plek.

Zijn er goede scholen in de buurt?

Ja, er zijn twee basisscholen op loopafstand: OBS De Lindt (341 m) en IKC Trudo (425 m). Voor voortgezet onderwijs moet je naar het Jan van Brabant College, op ongeveer 1,4 km afstand. Dat is goed te fietsen.

Wat is de bereikbaarheid van het openbaar vervoer?

Het treinstation van Helmond ligt op 3,3 km afstand. Dat is ongeveer 10 minuten met de fiets.

Hoeveel onderhoud vraagt een woning uit 1964?

Een woning uit 1964 kan aandachtspunten hebben zoals verouderde installaties of isolatie. Het energielabel C is redelijk, maar je kunt overwegen om te investeren in betere isolatie of zonnepanelen om het energielabel te verbeteren.

Zijn er veel voorzieningen in de buurt?

Ja, de Jumbo-supermarkt ligt op 478 m, dus op loopafstand. Ook een huisartsenpraktijk, park en restaurant zijn binnen een kilometer te vinden. Voor uitgebreidere voorzieningen kun je naar het centrum van Helmond.

Van der Duim Makelaardij
Geen Quicklane™
Bekijk
Bekijk aanbod
Direct mailen is helaas niet beschikbaar, je kan wel reageren via de website.
Buurtje.nl
Ontvang gratis meldingen via onze app
Zodra een nieuwe woning verschijnt in één van de 4.500+ bronnen.

Vergelijkbare woningen in de buurt

6 woningen in de buurt Stiphout-Dorp

Bekijk aanbod
Buurtje.nl
Bekijk deze woning in de appOxrooi 10, Helmond
Bekijk