Twee-onder-één-kap te koop: Park Oosterspaarn 36, Haarlem
Verkocht onder voorbehoud
KopenHaarlem2-onder-1-kapwoningenPark Oosterspaarn 36

Park Oosterspaarn 36

Hondsbos-Dever, Haarlem

€ 1.050.000
Buurt Hondsbos-Dever, HaarlemBekijk buurt
Verkocht onder voorbehoud
De verkoop is nog niet definitief
Energiezuinige woning met label A
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 209m²
621% groter dan gemiddeld in de buurt
AI-samenvatting

Een royale twee-onder-één-kapwoning in Haarlem

Deze ruime woning aan Park Oosterspaarn 36 ademt rust en ruimte. Met 209 m² woonoppervlak is het een flinke gezinswoning, gebouwd in 1997 en voorzien van energielabel A, dat betekent lage stookkosten. De prijs van €1.050.000 is aan de hoge kant, maar past bij het formaat en de zuinige uitrusting. Ter vergelijking: de gemiddelde twee onder een kapwoningen in Haarlem in de buurt zijn veel kleiner.

De buurt Hondsbos-Dever

De woning ligt in de buurt Hondsbos-Dever, een rustige wijk in Haarlem. Op basis van één beoordeling krijgt de buurt een 8,14. Een bewoner zegt: "Een fijne buurt waar het netjes is op straat, vriendelijk buren en veel kinderen in de buurt." In de buurt wonen relatief veel ouderen (540 van de 1455 inwoners is 65+), maar ook gezinnen met kinderen (200 huishoudens). Het is een groene, stedelijke omgeving met een hoge dichtheid.

Het dagelijks leven

In de straat is het rustig, maar voor boodschappen hoef je niet ver. SPAR express zit om de hoek (op 5 minuten lopen), Jumbo op 10 minuten. Voor schoolgaande kinderen is Pantarijn (basisschool) twee straten verder, en ook De Molenwiek Dalton en RK Basisschool Mgr Huibers zijn op loopafstand. De gemeente Haarlem biedt verder alle stedelijke voorzieningen, van parken tot restaurants.

Aanbod

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via PUUR* Makelaars Haarlem op Funda aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusVerkocht onder voorbehoud
Prijs€ 1.050.000
Prijs per m²€ 5.024
Woonoppervlakte209m²
Bouwjaar1997
EnergielabelA
BuurtHondsbos-Dever
WijkMolenwijk
GemeenteHaarlem

Locatie

Park Oosterspaarn 36, Haarlem

Ervaringen uit de buurt

Zeer goed · 1 bewoner

8.1
Samantha
14-05-2025
Prettige buurt en veel kinderen

Een fijne buurt waar het netjes is op straat, vriendelijk buren en veel kinderen in de buurt. We zijn hier kort geleden komen wonen en hebben nog geen slechte ervaringen gehad

Buurt statistieken

Gegevens uit Hondsbos-Dever

Inwoners1.455
Mannen48%
Vrouwen52%

Woningmarkt

Gegevens uit Hondsbos-Dever

Woningvoorraad744
Gem. WOZ-waarde€ 407.000
Koopwoningen24%
Huurwoningen76%

Supermarkten

45 binnen 5 km

SPAR express
Europaweg 4
526m
Jumbo
Engelenburg 70
673m
Dekamarkt
Floridastraat 12
1240m

Scholen

93 binnen 5 km

Pantarijn
Basisonderwijs · 230 leerlingen
354m
Rooms Katholieke Basisschool Mgr Huibers
Basisonderwijs · 123 leerlingen
613m
De Molenwiek Dalton
Basisonderwijs · 417 leerlingen
673m

Veelgestelde vragen

Over Park Oosterspaarn 36, Haarlem

Welk energielabel heeft Park Oosterspaarn 36?

De woning aan Park Oosterspaarn 36 in Haarlem heeft energielabel A.

Is €1.050.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs is fors hoger dan het buurtgemiddelde van €195.000, maar dat komt doordat deze woning met 209 m² veel groter is dan de gemiddelde koopwoning in Hondsbos-Dever (29 m²). De prijs per m² is ongeveer €5.024, wat lager is dan het buurtgemiddelde van €6.724 per m². Daarmee lijkt de prijs marktconform voor een woning van dit formaat en energielabel A.

Hoe is de buurt Hondsbos-Dever om in te wonen?

De buurt krijgt een 8,14 van bewoners. Een bewoner noemt het een fijne buurt met vriendelijke buren en veel kinderen. Het is een rustige wijk met veel ouderen (37% is 65+), maar ook gezinnen. De stedelijkheid is hoog (omgevingsadressendichtheid 2849), dus voorzieningen zijn dichtbij.

Zijn er goede scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere basisscholen op loopafstand. Pantarijn (230 leerlingen) zit op 354 meter, RK Basisschool Mgr Huibers op 613 meter en De Molenwiek Dalton op 673 meter. Voor voortgezet onderwijs is Atheneum College Hageveld op 887 meter.

Wat is het energielabel en wat betekent dat?

De woning heeft energielabel A, wat betekent dat hij zeer zuinig is. Je kunt lage stookkosten verwachten. In de buurt hebben alle koopwoningen label C of lager, dus deze woning steekt er gunstig bovenuit.

Hoe ver is het naar het treinstation?

Het dichtstbijzijnde treinstation ligt op 3,8 km afstand. Dat is ongeveer 10 minuten met de fiets of een korte busrit. De exacte reistijd hangt af van de route.

Zijn er supermarkten in de buurt?

Ja, SPAR express zit op 526 meter (5 minuten lopen) en Jumbo op 673 meter. Ook Dekamarkt, Albert Heijn en Vomar zijn binnen 1,5 km te vinden. Voor dagelijkse boodschappen hoef je dus niet ver.

PUUR* Makelaars Haarlem
Geen mail gevonden
Bekijk
Bekijk aanbod
Direct mailen is helaas niet beschikbaar, je kan wel reageren via de website.