Twee-onder-één-kap te koop: Pastoor Scheepersstraat 4, Berg En Terblijt
Verkocht onder voorbehoud
KopenValkenburg aan de Geul2-onder-1-kapwoningenPastoor Scheepersstraat 4

Pastoor Scheepersstraat 4

Berg, Valkenburg aan de Geul

€ 489.000
Buurt Berg, Berg En TerblijtBekijk buurt
Verkocht onder voorbehoud
De verkoop is nog niet definitief
Energiezuinige woning met label B
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 181m²
181m² woonoppervlakte
AI-samenvatting

Rust en ruimte in Berg En Terblijt

Deze twee-onder-één-kapwoning aan de Pastoor Scheepersstraat ademt de sfeer van een dorpse woonwijk. Met 181 m² woonoppervlak en een perceel van 236 m² is er volop plek voor een gezin. De woning uit 1969 heeft energielabel B, wat duidt op een redelijk zuinige woning. De vraagprijs van €489.000 is marktconform voor twee onder een kapwoningen in Valkenburg aan de Geul.

De buurt Berg

Berg is een rustige, groene buurt met een mix van gezinnen en ouderen. Van de 3.120 inwoners is een groot deel 45 jaar of ouder, maar ook gezinnen met kinderen zijn volop aanwezig. De buurt heeft een dorps karakter, met voorzieningen op loopafstand. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar, maar de cijfers spreken voor zich: een lage stedelijkheidsgraad (5) en een omgevingsadressendichtheid van 418, wat past bij een landelijke omgeving.

Het dagelijks leven in de straat

De PLUS-supermarkt ligt op 79 meter, dus voor een broodje sta je zo binnen. Ook de basisschool Openbare basisschool Berg is om de hoek, op 817 meter. Voor de middelbare school moeten kinderen naar Stella Maris College op 2,7 km. Het treinstation is op 2,2 km, dus met de trein reis je makkelijk naar omliggende steden. De gemeente Valkenburg aan de Geul biedt daarnaast voldoende horeca en groen.

Over deze aanbieding

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Damen Makelaardij aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt5 januari 2026
StatusVerkocht onder voorbehoud
Prijs€ 489.000
Prijs per m²€ 2.702
Woonoppervlakte181m²
Perceeloppervlakte236m²
Bouwjaar1969
EnergielabelB
BuurtBerg
WijkBerg en Terblijt - Vilt
GemeenteValkenburg aan de Geul

Locatie

Pastoor Scheepersstraat 4, Berg En Terblijt

Buurt statistieken

Gegevens uit Berg

Inwoners3.120
Mannen49%
Vrouwen51%

Supermarkten

15 binnen 5 km

PLUS
Valkenburgerstraat 25 B
79m
Aldi
Koningswinkelstraat 2-4-6
3153m
Lidl
Gasthuisstraat 7
3154m

Scholen

26 binnen 5 km

Openbare basisschool Berg
Basisonderwijs · 213 leerlingen
817m
Stella Maris College
Voortgezet onderwijs · 1083 leerlingen
2669m
Buitenhof
Speciaal onderwijs · 12 leerlingen
3228m

Veelgestelde vragen

Over Pastoor Scheepersstraat 4, Berg En Terblijt

Welk energielabel heeft Pastoor Scheepersstraat 4?

De woning aan Pastoor Scheepersstraat 4 in Berg En Terblijt heeft energielabel B.

Is €489.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €489.000 is marktconform voor een twee-onder-één-kapwoning van 181 m² in Berg En Terblijt. De woning heeft energielabel B en een perceel van 236 m². Vergelijkbare woningen in de buurt worden voor uiteenlopende prijzen aangeboden, maar deze prijs past bij de kenmerken.

Hoe is de buurt Berg om in te wonen?

Berg is een rustige, groene buurt met een dorps karakter. Er wonen veel gezinnen en ouderen, en de voorzieningen zoals supermarkt en basisschool zijn op loopafstand. De stedelijkheidsgraad is laag, wat zorgt voor een landelijke sfeer.

Wat is de afstand tot het openbaar vervoer?

Het treinstation ligt op 2,2 km afstand. De auto is voor veel inwoners een alternatief.