Twee-onder-één-kap te koop: Peter de Gorterstraat 15, Rosmalen
Verkocht onder voorbehoud
KopenDen Bosch2-onder-1-kapwoningenPeter de Gorterstraat 15

Peter de Gorterstraat 15

Maliskamp oost, Den Bosch

€ 1.150.000
Buurt Maliskamp oost, RosmalenBekijk buurt
Verkocht onder voorbehoud
De verkoop is nog niet definitief
Ruim woonoppervlak van 122m²
122m² woonoppervlakte
Energielabel G
Isolatie kan veel opleveren bij dit label
AI-samenvatting

Een karakteristieke twee-onder-één-kapwoning

Deze woning uit 1876 ademt historie en karakter. Met een woonoppervlak van 122 m² en een enorm perceel van 1063 m² is er volop ruimte. De woning heeft energielabel G, wat betekent dat de stookkosten naar verwachting hoog zijn. De vraagprijs van €1.150.000 is aan de hoge kant, maar past bij de schaarste aan twee onder een kapwoningen in Den Bosch.

Maliskamp oost

Maliskamp oost is een rustige, groene buurt met veel eengezinswoningen. Op basis van één beoordeling geeft een bewoner aan: "Ik woon nu net iets langer dan een jaar hier. En eigenlijk ben ik super tevreden met Maliskamp." De buurt Maliskamp oost telt zo'n 1290 inwoners, met een mix van gezinnen en ouderen. Het is een plek waar je elkaar kent.

Leven in de straat

Voor dagelijkse boodschappen loop je naar de Albert Heijn, die om de hoek ligt. Ook de Jumbo en Lidl zijn op loopafstand. Basisschool De Masten en Kindcentrum De Troubadour zijn beide op loopafstand. De gemeente Den Bosch biedt verder alle stedelijke voorzieningen op korte afstand.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via HRS Makelaars aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt1 augustus 2025
StatusVerkocht onder voorbehoud
Prijs€ 1.150.000
Prijs per m²€ 9.426
Woonoppervlakte122m²
Perceeloppervlakte1063m²
Bouwjaar1876
EnergielabelG
BuurtMaliskamp oost
WijkRosmalen-Zuid
GemeenteDen Bosch

Locatie

Peter de Gorterstraat 15, Rosmalen

Ervaringen uit de buurt

Zeer goed · 1 bewoner

8.9
Merel van de Klundert
11-06-2024
Iets langer dan een jaar

Ik woon nu net iets langer dan een jaar hier. En eigenlijk ben ik super tevreden met Maliskamp. De buurtsuper is dichtbij, je hebt een speeltuin en een dierenparkje. Ook dichtbij een bushalte richting Oss of Den Bosch.

Buurt statistieken

Gegevens uit Maliskamp oost

Inwoners1.290
Mannen51%
Vrouwen49%

Supermarkten

22 binnen 5 km

Albert Heijn
Molenhoekpassage 5
896m
Jumbo
Harry Coppensstraat 55
1636m
Lidl
Harry Coppensstraat 27
1636m

Scholen

22 binnen 5 km

Basisschool De Masten
Basisonderwijs · 149 leerlingen
742m
Kindcentrum De Troubadour
Basisonderwijs · 316 leerlingen
928m
Hub Noord-Brabant locatie Stedelijk VSO
Speciaal onderwijs · 298 leerlingen
1128m

Veelgestelde vragen

Over Peter de Gorterstraat 15, Rosmalen

Welk energielabel heeft Peter de Gorterstraat 15?

De woning aan Peter de Gorterstraat 15 in Rosmalen heeft energielabel G.

Is de prijs van €1.150.000 reëel voor deze woning?

De vraagprijs is aan de hoge kant, maar het perceel van 1063 m² is uitzonderlijk groot voor een twee-onder-één-kapwoning. Het energielabel G is een minpunt, maar de woning heeft veel karakter door het bouwjaar 1876. Vergelijkbare woningen in de buurt zijn schaars, dus de prijs is marktconform voor dit type woning in deze omgeving.