Twee-onder-één-kap te koop: Peter Treckpoelstraat 34, Beek
KopenBeek2-onder-1-kapwoningenPeter Treckpoelstraat 34

Peter Treckpoelstraat 34

Beek, Beek

€ 440.000
Buurt Beek, BeekBekijk buurt
Ruim woonoppervlak van 233m²
56% groter dan gemiddeld in de buurt
Al 637 dagen op de markt
Gemiddeld in de buurt is 84 dagen
Energielabel C
Isolatie kan veel opleveren bij dit label
AI-samenvatting

Woningtype en buurt

Deze twee-onder-één-kapwoning aan de Peter Treckpoelstraat in Beek ademt karakter met een bouwjaar van 1937. Met 233 m² woonoppervlak en een perceel van 458 m² is er ruimte genoeg. De vraagprijs van €440.000 is scherp geprijsd vergeleken met andere twee onder een kapwoningen in Beek.

Buurt Beek

De buurt Beek is een rustige wijk met veel groen. Op basis van één beoordeling geven bewoners een 6,75. Een bewoner zegt: "Weliswaar zijn de woningen gerenoveerd maar niet naar volle tevredenheid. Het heeft er ook voor gezorgd dat de saamhorigheid en contacten met buren zijn verdwenen." In de buurt wonen veel 65-plussers en gezinnen.

Leven in de straat

Voor dagelijkse boodschappen loop je naar PLUS om de hoek (630 m) of Jumbo twee straten verder (939 m). Basisscholen zoals KC Eigen Wijs en Basisschool Reuzepas zijn op loopafstand. De gemeente Beek biedt verder een treinstation op 1,7 km en een park op 800 m.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Damen Makelaardij aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt14 augustus 2024
StatusBeschikbaar
Prijs€ 440.000
Prijs per m²€ 1.888
Woonoppervlakte233m²
Perceeloppervlakte458m²
Bouwjaar1937
EnergielabelC
BuurtBeek
WijkBeek - Spaubeek
GemeenteBeek

Locatie

Peter Treckpoelstraat 34, Beek

Ervaringen uit de buurt

Voldoende · 1 bewoner

6.8
Jacqueline Dussel
27-03-2025
Weliswaar zijn de woningen gerenoveerd maar nier naar volle tevredenheid. Het heeft er ook voor gezorgd dat de saamhorigheid en contacten met buren zijn verdwenen. Voorheen kon je gezellig op de galerij zitten op mooie dagen maar door de renovatie zijn de galerijen een dikke 25 cm smaller waardoor buiten zitten geen optie meer is. Aan de achterzijde is wel een balkon maar door warmere temperaturen is het daar niet uit te houden. Er wordt wel het een en ander georganiseerd, maar bewoners zijn niet meer te porren, omdat er geregeld vandalisme is 9ntstaan. De oudere jeugd verveelt zich en dat laat sporen na. Ook is er geregeld illegale activiteit. Erg jammer van een prachtige wijk

Zie hierboven

Buurt statistieken

Gegevens uit Beek

Inwoners8.365
Mannen48%
Vrouwen52%

Woningmarkt

Gegevens uit Beek

Woningvoorraad4.239
Gem. WOZ-waarde€ 264.000
Koopwoningen61%
Huurwoningen39%

Supermarkten

19 binnen 5 km

PLUS
Markt 62
630m
Jumbo
Maastrichterlaan 26
939m
Albert Heijn
Wethouder Sangersstraat 174
1365m

Scholen

16 binnen 5 km

Graaf Huyn College
Voortgezet onderwijs · 1316 leerlingen
2197m
KC Eigen Wijs
Basisonderwijs · 135 leerlingen
2231m
Basisschool Reuzepas
Basisonderwijs · 190 leerlingen
2361m

Veelgestelde vragen

Over Peter Treckpoelstraat 34, Beek