Twee-onder-één-kap te koop: Rondeellaan 18, Hilversum

Rondeellaan 18

Landelijk Gebied 93, Hilversum

€ 1.550.000
Buurt Landelijk Gebied 93, HilversumBekijk buurt
Energiezuinige woning met label A++++
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Nieuwbouw uit 2021
Voldoet meestal aan de laatste isolatie-eisen
Ruim woonoppervlak van 203m²
203m² woonoppervlakte
AI-samenvatting

Rust en ruimte in het groen

Deze twee-onder-één-kapwoning aan de Rondeellaan ademt rust en luxe. Met 203 m² woonoppervlak en een perceel van 490 m² is er volop ruimte voor een gezin. Het energielabel A++++ maakt de woning extreem zuinig. De prijs van €1.550.000 is aan de hoge kant, maar past bij het aanbod van twee onder een kapwoningen in Hilversum.

De buurt: Landelijk Gebied 93

De buurt Landelijk Gebied 93 is een rustige, groene wijk met veel eengezinswoningen. Er wonen vooral gezinnen en de gemiddelde huishoudensgrootte is 2,7. De buurt heeft een matige stedelijkheid, met een omgevingsadressendichtheid van 1014. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar.

Leven in de straat

Voor dagelijkse boodschappen kun je terecht bij de PLUS, op tien minuten lopen. Ook de SPAR express en Lidl zijn binnen een kwartier fietsen te bereiken. Scholen zijn er volop: basisschool KinderCampus Hilversum ligt op loopafstand, en voortgezet onderwijs zoals Groot Goylant en Alberdingk Thijm Mavo zijn om de hoek. Het treinstation is op vijftien minuten lopen. De gemeente Hilversum biedt een fijne mix van natuur en stedelijke voorzieningen.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via DorenbosIRasch Makelaars B.V. aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 1.550.000
Prijs per m²€ 7.635
Woonoppervlakte203m²
Perceeloppervlakte490m²
Bouwjaar2021
EnergielabelA++++
BuurtLandelijk Gebied 93
WijkLandelijk Gebied
GemeenteHilversum

Locatie

Rondeellaan 18, Hilversum

Buurt statistieken

Gegevens uit Landelijk Gebied 93

Inwoners460
Mannen52%
Vrouwen49%

Woningmarkt

Gegevens uit Landelijk Gebied 93

Woningvoorraad177
Gem. WOZ-waarde€ 867.000
Koopwoningen57%
Huurwoningen43%

Supermarkten

24 binnen 5 km

PLUS
Oosterengweg 70
1011m
SPAR express
Soestdijkerstraatweg 36
1195m
Lidl
Lorentzweg 59
1916m

Scholen

59 binnen 5 km

(College) de Trappenberg
Speciaal onderwijs · 149 leerlingen
254m
Groot Goylant
Voortgezet onderwijs · 318 leerlingen
544m
Alberdingk Thijm Mavo
Voortgezet onderwijs · 120 leerlingen
610m

Veelgestelde vragen

Over Rondeellaan 18, Hilversum

Welk energielabel heeft Rondeellaan 18?

De woning aan Rondeellaan 18 in Hilversum heeft energielabel A++++.

Is €1.550.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €1.550.000 is aan de hoge kant, maar past bij de luxe en het energielabel A++++. In de buurt Landelijk Gebied 93 is de gemiddelde verkoopprijs van een woning €385.000, maar dat betreft een ander type woning. Deze twee-onder-één-kapwoning is nieuwbouw (2021) met een groot perceel, wat de prijs verklaart.

Hoe zuinig is energielabel A++++?

Energielabel A++++ is het hoogst haalbare label en betekent dat de woning extreem energiezuinig is. De stookkosten zijn minimaal, mede door goede isolatie en duurzame installaties. In de buurt hebben alle woningen energielabel A, maar dit label is uitzonderlijk.