Twee-onder-één-kap te koop: Schoolweg 45, Terneuzen
Verkocht onder voorbehoud

Schoolweg 45

Binnenstad-Java, Terneuzen

€ 185.000
Buurt Binnenstad-Java, TerneuzenBekijk buurt
Verkocht onder voorbehoud
De verkoop is nog niet definitief
Jumbo op 200m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
Populaire buurt voor senioren
35% van de bewoners is 65+
AI-samenvatting

Een karakteristieke twee-onder-één-kapwoning in Terneuzen

Deze woning uit 1942 heeft een eigen gezicht, met 105 m² woonoppervlak en een energielabel C. De prijs van €185.000 is scherp voor een twee onder een kapwoningen in Terneuzen.

Binnenstad-Java: een buurt in beweging

De buurt Binnenstad-Java is een mix van oud en nieuw, met veel 55-plussers en een groeiend aantal migranten. Twee bewoners geven de buurt een 7,79. Een van hen zegt: "Ons kent ons:)", maar mist groen en begaanbare paden. Een ander noemt het "Eigenzinnig" en merkt op dat huizen worden verbouwd en uitgebreid. De buurt Binnenstad-Java heeft een gemiddelde huishoudensgrootte van 1,5, wat past bij het hoge aandeel eenpersoonshuishoudens.

Het dagelijks leven in de straat

Voor je dagelijkse boodschappen kun je om de hoek terecht bij Jumbo (200 m) en Lidl (273 m). Basisscholen zoals RK Basisschool De Kameleon (894 m) en Prins Willem van Oranjeschool (971 m) zijn op loopafstand. De gemeente Terneuzen biedt verder voorzieningen zoals een park of plantsoen op 400 m en een bibliotheek op 600 m.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Reham Makelaars aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt17 maart 2026
StatusVerkocht onder voorbehoud
Prijs€ 185.000
Prijs per m²€ 1.762
Woonoppervlakte105m²
Perceeloppervlakte107m²
Bouwjaar1942
EnergielabelC
BuurtBinnenstad-Java
WijkTerneuzen Centrum
GemeenteTerneuzen

Locatie

Schoolweg 45, Terneuzen

Ervaringen uit de buurt

Goed · 2 bewoners

7.6
Marijke Bisschops
12-11-2025
Ons kent ons :)

Dat is best moeilijk gezien ik hier nog maar pas woon. Maar er mag wel meer groen en begaanbare paden komen gezien deze buurt vooral 55+ kent.

8.0
Marijke Bisschops
27-10-2025
Eigenzinnig

Op zich was het rustig maar door migranten wat onrustig geworden. Vooral Polen en Bulgaren die regelmatig door politie worden bezocht. Verder wat kliekjes vanuit de binnenstad. Weinig sociale controle. De buurt zelf gaat qua wonen vooruit in de zin dat mensen huizen verbouwen en uitbreiden. Scholen zijn hier niet meer.

Buurt statistieken

Gegevens uit Binnenstad-Java

Inwoners2.920
Mannen51%
Vrouwen49%

Supermarkten

8 binnen 5 km

Jumbo
Schuttershofweg 10
200m
Lidl
Kennedylaan 9
273m
Aldi
Kennedylaan 3
295m

Scholen

19 binnen 5 km

RK Basisschool De Kameleon
Basisonderwijs · 142 leerlingen
894m
Prins Willem van Oranjeschool
Basisonderwijs · 380 leerlingen
971m
De Springplank
Speciaal onderwijs · 100 leerlingen
1076m

Veelgestelde vragen

Over Schoolweg 45, Terneuzen

Welk energielabel heeft Schoolweg 45?

De woning aan Schoolweg 45 in Terneuzen heeft energielabel C.

Is €185.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €185.000 is aan de lage kant voor een twee-onder-één-kapwoning van 105 m² in Terneuzen. Het bouwjaar 1942 en energielabel C zijn factoren die de prijs beïnvloeden. Vergelijkbare woningen in de buurt zijn vaak duurder, dus dit kan een interessante optie zijn.