Twee-onder-één-kap te koop: Spinwiefien 24, Zuidwolde (Dr)
Verkocht onder voorbehoud

Spinwiefien 24

Verspreide huizen Zuidwolde, De Wolden

€ 565.000
Buurt Verspreide huizen Zuidwolde, Zuidwolde (Dr)Bekijk buurt
Verkocht onder voorbehoud
De verkoop is nog niet definitief
Energiezuinige woning met label A
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Nieuwbouw uit 2020
Voldoet meestal aan de laatste isolatie-eisen
AI-samenvatting

Rust en ruimte in een moderne twee-onder-één-kapwoning

Deze twee-onder-één-kapwoning uit 2020 staat in het buitengebied van Zuidwolde, waar je echt tot rust komt. Met 192 m² woonoppervlak en een perceel van 338 m² is er volop ruimte voor het hele gezin. Het energielabel A betekent dat je niet voor verrassingen komt te staan qua stookkosten. De vraagprijs van €565.000 is marktconform voor een woning van dit formaat en deze leeftijd in de regio. Bekijk ook het aanbod van twee onder een kapwoningen in De Wolden.

De buurt: Verspreide huizen Zuidwolde

De buurt Verspreide huizen Zuidwolde is een rustige, landelijke omgeving. De meeste woningen zijn eengezinswoningen en het merendeel is koop. Er wonen relatief veel 45-plussers en gezinnen met kinderen. De sfeer is er gemoedelijk en je hebt veel privacy. Op basis van de beschikbare beoordelingen is er nog geen bewonersfeedback, maar de cijfers spreken voor zich: een lage misdaadcijfer en veel groen om je heen.

Het dagelijks leven in de straat

Voor de dagelijkse boodschappen kun je terecht bij de PLUS op een kilometer afstand, of bij de Jumbo en Aldi op zo'n 1,5 km. Scholen zijn er ook in de buurt: KC De Bosrand en KC Het Veldboeket liggen op ongeveer 4,5 km. Het is een plek waar je de auto pakt voor de meeste ritten, maar de rust en ruimte maken dat meer dan goed. De gemeente De Wolden biedt een fijne mix van landelijk wonen met voorzieningen binnen handbereik.

Over deze aanbieding

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via JIP makelaars Hoogeveen op Funda aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusVerkocht onder voorbehoud
Prijs€ 565.000
Prijs per m²€ 2.943
Woonoppervlakte192m²
Perceeloppervlakte338m²
Bouwjaar2020
EnergielabelA
BuurtVerspreide huizen Zuidwolde
WijkZuidwolde
GemeenteDe Wolden

Locatie

Spinwiefien 24, Zuidwolde (Dr)

Buurt statistieken

Gegevens uit Verspreide huizen Zuidwolde

Inwoners1.005
Mannen51%
Vrouwen49%

Supermarkten

3 binnen 5 km

PLUS
Hoofdstraat 101 A
1056m
Jumbo
Wethouder Klunderstraat 16
1450m
Aldi
Wethouder Klunderstraat 18
1460m

Scholen

2 binnen 5 km

KC De Bosrand
Basisonderwijs · 36 leerlingen
4389m
KC Het Veldboeket
Basisonderwijs · 72 leerlingen
4429m

Veelgestelde vragen

Over Spinwiefien 24, Zuidwolde (Dr)

Welk energielabel heeft Spinwiefien 24?

De woning aan Spinwiefien 24 in Zuidwolde (Dr) heeft energielabel A.

Is €565.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €565.000 is marktconform voor een twee-onder-één-kapwoning uit 2020 met 192 m² woonoppervlak en een perceel van 338 m² in het buitengebied van Zuidwolde. Vergelijkbare woningen in de regio worden voor soortgelijke bedragen aangeboden. Het energielabel A en het lage onderhoud van een relatief nieuwbouwhuis maken de prijs reëel.

Hoe is de bereikbaarheid van deze woning?

De woning ligt in het buitengebied van Zuidwolde, dus je bent aangewezen op de auto voor de meeste ritten. Het treinstation ligt op 9,4 km afstand. De dichtstbijzijnde supermarkt (PLUS) is op 1 km, en scholen op ongeveer 4,5 km. Het is een rustige, landelijke omgeving waar je niet snel last hebt van verkeersdrukte.

Wat is het energielabel en wat betekent dat voor de stookkosten?

Het energielabel is A, wat betekent dat de woning zeer energiezuinig is. Je kunt lage stookkosten verwachten, al zijn de exacte bedragen afhankelijk van je verbruik en de energieprijzen. Een woning uit 2020 met label A is goed geïsoleerd en heeft vaak een efficiënte verwarmingsinstallatie.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere basisscholen op rijafstand. De dichtstbijzijnde zijn KC De Bosrand en KC Het Veldboeket, beide op ongeveer 4,4 km. Ook OBS de Schuthoek en 't Kofschip liggen op circa 5,8 km. Voor voortgezet onderwijs moet je naar een grotere plaats, de dichtstbijzijnde school is op 8,3 km.

Hoe veilig is de buurt?

De buurt Verspreide huizen Zuidwolde is erg veilig. In de CBS-data worden 36 misdrijven geregistreerd voor de hele buurt, wat laag is voor een gebied met ruim 1000 inwoners. Het is een rustige, landelijke omgeving waar je je veilig kunt voelen.