Twee-onder-één-kap te koop: Stevensstraat 23, Sas Van Gent
Verkocht onder voorbehoud
KopenTerneuzen2-onder-1-kapwoningenStevensstraat 23

Stevensstraat 23

Kern Sas van Gent, Terneuzen

€ 265.000
Buurt Kern Sas van Gent, Sas Van GentBekijk buurt
Verkocht onder voorbehoud
De verkoop is nog niet definitief
Ruim woonoppervlak van 133m²
133m² woonoppervlakte
Albert Heijn op 302m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
AI-samenvatting

Een ruime twee-onder-één-kapwoning in Sas van Gent

Deze woning uit 1958 ademt de sfeer van een klassieke gezinswoning: een flinke woonkamer, een praktische indeling en een tuin waar je in de zomer kunt zitten. Met 133 vierkante meter woonoppervlak is er genoeg ruimte voor een gezin. De prijs van €265.000 is marktconform voor een twee onder een kapwoningen in Terneuzen van dit formaat.

Kern Sas van Gent

De buurt Kern Sas van Gent is een rustige woonwijk met veel eengezinswoningen. Een bewoner zegt: "Goed genoeg voor een gezin", al wordt opgemerkt dat "buren kunnen niet goed parkeren". De buurt scoort een 7,5 op basis van één beoordeling. Het is een plek waar veel gezinnen wonen, met een gemiddelde huishoudensgrootte van 1,9. De buurt Kern Sas van Gent biedt een prettige leefomgeving.

Leven in de straat

's Ochtends haal je brood bij de Albert Heijn om de hoek (302 meter) of bij de Lidl twee straten verder (462 meter). Kinderen kunnen naar Basisschool De Statie, op 569 meter lopen, of naar Rooms Katholieke Basisschool De Kreeke op 1,9 kilometer. De dagelijkse boodschappen zijn dus dichtbij, en de gemeente Terneuzen biedt verder alle voorzieningen.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Spuesens makelaars & taxateurs op Funda aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusVerkocht onder voorbehoud
Prijs€ 265.000
Prijs per m²€ 1.992
Woonoppervlakte133m²
Perceeloppervlakte184m²
Bouwjaar1958
EnergielabelG
BuurtKern Sas van Gent
WijkKern Sas van Gent
GemeenteTerneuzen

Locatie

Stevensstraat 23, Sas Van Gent

Ervaringen uit de buurt

Goed · 1 bewoner

7.5
Jaap
31-05-2024
Goed genoeg voor een gezin

Buren kunnen niet goed parkeren

Buurt statistieken

Gegevens uit Kern Sas van Gent

Inwoners3.555
Mannen50%
Vrouwen50%

Supermarkten

2 binnen 5 km

Albert Heijn
Wilhelminalaan 9
302m
Lidl
Tramstraat 26
462m
SPAR
Kerkplein 1
6183m

Scholen

2 binnen 5 km

Basisschool De Statie
Basisonderwijs · 156 leerlingen
569m
Rooms Katholieke Basisschool De Kreeke
Basisonderwijs · 100 leerlingen
1869m

Veelgestelde vragen

Over Stevensstraat 23, Sas Van Gent

Welk energielabel heeft Stevensstraat 23?

De woning aan Stevensstraat 23 in Sas Van Gent heeft energielabel G.

Is €265.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €265.000 is marktconform voor een twee-onder-één-kapwoning van 133 m² in Sas van Gent. Vergelijkbare woningen in de buurt worden voor soortgelijke bedragen aangeboden. Het energielabel G is wel een aandachtspunt: dat betekent hoge stookkosten verwachten.

Hoe is de buurt Kern Sas van Gent om in te wonen?

De buurt wordt beoordeeld met een 7,5. Bewoners waarderen het als een goede plek voor een gezin, al is parkeren soms een uitdaging. Het is een rustige wijk met veel eengezinswoningen en een mix van leeftijden.

Welke scholen zitten er in de buurt?

Binnen 2 kilometer vind je Basisschool De Statie (569 meter) en Rooms Katholieke Basisschool De Kreeke (1,9 km). Voor voortgezet onderwijs moet je naar Terneuzen, op 12,8 km afstand.

Zijn er supermarkten dichtbij?

Ja, de Albert Heijn zit op 302 meter en de Lidl op 462 meter. Ook is er een SPAR op 6,2 km, maar voor dagelijkse boodschappen ben je zo bij de dichtstbijzijnde supermarkt.

Wat is de afstand tot het treinstation?

Het dichtstbijzijnde treinstation is op 37,8 km afstand. Sas van Gent is niet per trein bereikbaar; je bent aangewezen op de auto of bus.

Hoe oud is de woning en wat betekent energielabel G?

De woning is gebouwd in 1958 en heeft energielabel G, het minst zuinige label. Dat betekent dat je hoge stookkosten kunt verwachten.

Spuesens makelaars & taxateurs
Geen mail gevonden
Bekijk
Bekijk aanbod
Direct mailen is helaas niet beschikbaar, je kan wel reageren via de website.