Twee-onder-één-kap te koop: Stuyvesantstraat 29, Santpoort-Noord
Verkocht onder voorbehoud
KopenVelsen2-onder-1-kapwoningenStuyvesantstraat 29

Stuyvesantstraat 29

Biezenbuurt, Velsen

€ 775.000
Buurt Biezenbuurt, Santpoort-NoordBekijk buurt
Verkocht onder voorbehoud
De verkoop is nog niet definitief
Ruim woonoppervlak van 200m²
200m² woonoppervlakte
Dekamarkt op 428m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
AI-samenvatting

Woningtype en buurt

Deze twee-onder-één-kapwoning aan de Stuyvesantstraat in Santpoort-Noord ademt de sfeer van de jaren vijftig. Met 200 m² woonoppervlak en een perceel van 273 m² is het een royale woning. Het energielabel F betekent dat je rekening moet houden met hogere stookkosten. De vraagprijs van €775.000 is marktconform voor twee onder een kapwoningen in Velsen.

Buurt Biezenbuurt

De buurt Biezenbuurt is een rustige woonwijk met veel eengezinswoningen. Van de 620 inwoners zijn er relatief veel gezinnen met kinderen. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar, maar de cijfers laten een stabiele, groene buurt zien.

Leven in de straat

Doordeweeks haal je snel je boodschappen bij de Dekamarkt om de hoek (428 m) of de Vomar twee straten verder (935 m). Voor schoolgaande kinderen is Openbare Basisschool De Pionier op tien minuten lopen (888 m) en De Rozenbeek op ongeveer een kwartier (972 m). De gemeente Velsen biedt verder voldoende voorzieningen.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via VAN WAALWIJK VAN DOORN MAKELAARS op Funda aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusVerkocht onder voorbehoud
Prijs€ 775.000
Prijs per m²€ 3.875
Woonoppervlakte200m²
Perceeloppervlakte273m²
Bouwjaar1958
EnergielabelF
BuurtBiezenbuurt
WijkSantpoort-Noord
GemeenteVelsen

Locatie

Stuyvesantstraat 29, Santpoort-Noord

Buurt statistieken

Gegevens uit Biezenbuurt

Inwoners620
Mannen50%
Vrouwen51%

Supermarkten

22 binnen 5 km

Dekamarkt
Hagelingerweg 28
428m
Vomar
Galle Promenade 15-19
935m
Dekamarkt
Galle Promenade 45
1039m

Scholen

52 binnen 5 km

Openbare Basisschool De Pionier
Basisonderwijs · 156 leerlingen
888m
De Rozenbeek
Basisonderwijs · 206 leerlingen
972m
Parnassia
Basisonderwijs · 331 leerlingen
1060m

Veelgestelde vragen

Over Stuyvesantstraat 29, Santpoort-Noord

Welk energielabel heeft Stuyvesantstraat 29?

De woning aan Stuyvesantstraat 29 in Santpoort-Noord heeft energielabel F.

Is €775.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €775.000 is marktconform voor een twee-onder-één-kapwoning van 200 m² in Santpoort-Noord. Het energielabel F kan invloed hebben op de maandlasten, maar de royale oppervlakte en het perceel maken het een interessante optie.

Wat betekent energielabel F voor mijn energiekosten?

Energielabel F is een van de laagste labels, wat betekent dat de woning slecht geïsoleerd is. Je kunt hogere stookkosten verwachten dan bij een woning met een beter label. Het is goed om te weten dat je na aankoop kunt investeren in isolatie om het label te verbeteren.

Hoe is de buurt Biezenbuurt om in te wonen?

Biezenbuurt is een rustige, groene wijk met veel eengezinswoningen en gezinnen. Er wonen relatief veel kinderen en het is er veilig. Voorzieningen zoals supermarkten en scholen zijn op loopafstand.