Twee-onder-één-kap te koop: Terburghtweg 8A, Oisterwijk
Verkocht onder voorbehoud
KopenOisterwijk2-onder-1-kapwoningenTerburghtweg 8A

Terburghtweg 8A

Omgeving Waterhoef, Oisterwijk

€ 949.000
Buurt Omgeving Waterhoef, OisterwijkBekijk buurt
Verkocht onder voorbehoud
De verkoop is nog niet definitief
Energiezuinige woning met label A+++
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Nieuwbouw uit 2023
Voldoet meestal aan de laatste isolatie-eisen
AI-samenvatting

Een stille straat, een nieuw huis

Deze twee-onder-één-kapwoning uit 2023 staat in een rustige straat in Oisterwijk. Het is een moderne woning met energielabel A+++, wat betekent dat je energiekosten laag zijn. Met een oppervlakte van 134 m² en een perceel van 322 m² is er voldoende ruimte. De vraagprijs van €949.000 is aan de hoge kant, maar past bij de nieuwbouw en het energielabel. Vergelijk dit met andere twee onder een kapwoningen in Oisterwijk.

De buurt omg. Waterhoef

De buurt omg. Waterhoef is een rustige wijk met veel groen. Het is een gemengde buurt: er wonen zowel gezinnen als ouderen. De meeste woningen zijn eengezinswoningen en de helft is koop. Het is een plek waar je elkaar kent. Op basis van de beschikbare beoordelingen is er nog geen bewonerservaring gedeeld. Meer over de buurt omg. Waterhoef.

Het dagelijks leven

's Ochtends haal je brood bij Albert Heijn, op loopafstand. Ook Jumbo en Lidl zijn dichtbij. Voor de kinderen is basisschool BS De Tovervogel om de hoek, en ook Openbare basisschool De Kikkenduut is vlakbij. Het station van Oisterwijk is op tien minuten lopen. De gemeente Oisterwijk biedt verder een fijn centrum met restaurants en een park.

Over de aanbieding

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Kroon Makelaardij op Funda aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusVerkocht onder voorbehoud
Prijs€ 949.000
Prijs per m²€ 7.082
Woonoppervlakte134m²
Perceeloppervlakte322m²
Bouwjaar2023
EnergielabelA+++
BuurtOmgeving Waterhoef
WijkWaterhoef
GemeenteOisterwijk

Locatie

Terburghtweg 8A, Oisterwijk

Buurt statistieken

Gegevens uit Omgeving Waterhoef

Inwoners2.575
Mannen48%
Vrouwen52%

Supermarkten

11 binnen 5 km

Albert Heijn
Dorpsstraat 34
608m
Jumbo
Fabriekspad 1
820m
Lidl
Almystraat 2
907m

Scholen

18 binnen 5 km

BS De Tovervogel
Basisonderwijs · 175 leerlingen
60m
Openbare basisschool De Kikkenduut
Basisonderwijs · 310 leerlingen
646m
Basisschool De Nieuwe Linde
Basisonderwijs · 91 leerlingen
1115m

Veelgestelde vragen

Over Terburghtweg 8A, Oisterwijk

Welk energielabel heeft Terburghtweg 8A?

De woning aan Terburghtweg 8A in Oisterwijk heeft energielabel A+++.

Is €949.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €949.000 is aan de hoge kant voor een twee-onder-één-kapwoning in Oisterwijk, maar de woning is nieuwbouw (2023) met energielabel A+++. Dat betekent lage energiekosten en modern comfort. Of de prijs marktconform is, hangt af van vergelijkbare woningen in de buurt. Het is goed om te weten dat de woning nu alleen via Kroon Makelaardij wordt aangeboden.

Hoe is de buurt omg. Waterhoef om in te wonen?

De buurt is rustig en groen, met veel eengezinswoningen. Ongeveer de helft van de woningen is koop, wat bijdraagt aan een stabiele woonomgeving. Er wonen zowel gezinnen als ouderen, en de buurt heeft een dorps karakter. Voorzieningen zoals supermarkten en scholen zijn op loopafstand.