Twee-onder-één-kap te koop: Thijs de Torenwachterstr 5, Zaltbommel
KopenZaltbommel2-onder-1-kapwoningenThijs de Torenwachterstr 5

Thijs de Torenwachterstr 5

Verspreide huizen Hoeven, Zaltbommel

€ 815.000
Buurt Verspreide huizen Hoeven, ZaltbommelBekijk buurt
Energiezuinige woning met label A
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 187m²
187m² woonoppervlakte
Aldi op 426m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
AI-samenvatting

Een ruime twee-onder-één-kapwoning in een rustige buurt

Deze woning uit 2019 ademt moderne ruimte en licht. Met 187 m² woonoppervlak en een perceel van 314 m² is er volop plek voor een gezin. De woning heeft energielabel A, wat betekent dat je lage stookkosten kunt verwachten. De vraagprijs van €815.000 is aan de hoge kant, maar past bij de kwaliteit en de ligging. Bekijk ook de twee onder een kapwoningen in Zaltbommel voor een idee van het aanbod.

De buurt Verspreide huizen Hoeven

De woning staat in de buurt Verspreide huizen Hoeven, een rustige woonwijk in Zaltbommel. De buurt telt zo'n 2.780 inwoners en bestaat voornamelijk uit eengezinswoningen. Het is een gemengde buurt met zowel gezinnen als ouderen. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar, maar de cijfers laten een doorsnee inkomensbeeld zien.

Het dagelijks leven in de straat

Voor je dagelijkse boodschappen kun je terecht bij de Aldi en Jumbo, beide op een paar minuten lopen. Ook de Coop en Lidl zijn binnen fietsafstand. In de buurt vind je basisscholen zoals Openbare Basisschool De Walsprong en de Fonkelsteen, om de hoek. Voor voortgezet onderwijs zijn Gomarus scholengemeenschap en De Brug School voor Praktijkonderwijs dichtbij. De gemeente Zaltbommel biedt verder alle voorzieningen die je nodig hebt.

Over deze aanbieding

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Nanne Smit makelaardij op Funda aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt11 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 815.000
Prijs per m²€ 4.358
Woonoppervlakte187m²
Perceeloppervlakte314m²
Bouwjaar2019
EnergielabelA
BuurtVerspreide huizen Hoeven
WijkZaltbommel
GemeenteZaltbommel

Locatie

Thijs de Torenwachterstr 5, Zaltbommel

Buurt statistieken

Gegevens uit Verspreide huizen Hoeven

Inwoners2.780
Mannen49%
Vrouwen51%

Supermarkten

9 binnen 5 km

Aldi
Fiep Westendorpplein 2
426m
Jumbo
Fiep Westendorpplein 12
454m
Coop
De Schans 36
1505m

Scholen

22 binnen 5 km

Kentalis Compas College Zaltbommel
Speciaal onderwijs · 63 leerlingen
400m
Openbare Basisschool De Walsprong
Basisonderwijs · 127 leerlingen
473m
de Fonkelsteen
Basisonderwijs · 102 leerlingen
490m

Veelgestelde vragen

Over Thijs de Torenwachterstr 5, Zaltbommel

Welk energielabel heeft Thijs de Torenwachterstr 5?

De woning aan Thijs de Torenwachterstr 5 in Zaltbommel heeft energielabel A.

Is €815.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €815.000 is aan de hoge kant voor een twee-onder-één-kapwoning in Zaltbommel. De woning is echter modern (bouwjaar 2019), heeft een groot woonoppervlak van 187 m² en een perceel van 314 m², plus energielabel A. Of de prijs marktconform is, hangt af van de exacte staat en ligging. Vergelijk met andere woningen in de buurt om een beeld te krijgen.

Hoe is de bereikbaarheid van deze woning?

De woning ligt in een rustige buurt in Zaltbommel. Het treinstation is op 1,6 km afstand, dus op loop- of fietsafstand. Voor dagelijkse boodschappen zijn supermarkten als Aldi en Jumbo op loopafstand.

Wat voor type woning is dit precies?