Twee-onder-één-kap te koop: Trambaan 3, Tolbert

Trambaan 3

Bebouwde kom Tolbert, Westerkwartier

€ 397.000
Buurt Bebouwde kom Tolbert, TolbertBekijk buurt
Energiezuinige woning met label B
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 134m²
134m² woonoppervlakte
Poiesz op 52m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
AI-samenvatting

Rustig wonen in Tolbert

Deze twee-onder-één-kapwoning aan de Trambaan staat in een rustige straat in Tolbert. Met 134 vierkante meter woonoppervlak en energielabel B is het een comfortabele woning voor wie van ruimte houdt. De woning uit 1997 heeft een perceel van 93 vierkante meter. De vraagprijs van €397.000 is marktconform voor twee onder een kapwoningen in Westerkwartier.

De buurt: Bebouwde kom Tolbert

De buurt Bebouwde kom Tolbert is een dorpse omgeving met veel eengezinswoningen. Op basis van één beoordeling geeft een bewoner aan: "Gezellige ons kent ons buurt. Met een goede bereikbaarheid." De buurt telt ruim 1600 inwoners, waarvan een groot deel tussen de 45 en 65 jaar. Het is een rustige wijk met veel groen en voorzieningen op loopafstand.

Dagelijks leven in de straat

De Poiesz-supermarkt ligt naast de deur, op 52 meter. Voor de dagelijkse boodschappen hoef je dus niet ver. Ook de Aldi en Jumbo zijn op tien minuten lopen. Basisschool De Beelen is twee straten verder, op 706 meter. Voor het voortgezet onderwijs kun je terecht bij rsg de Borgen, Lindenborg, op ruim een kwartier lopen. De gemeente Westerkwartier biedt een landelijke omgeving met voldoende voorzieningen.

Aanbod en makelaar

Op dit moment wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Makelaardij Reinette en Vastgoed Nederland.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt5 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 397.000
Prijs per m²€ 2.963
Woonoppervlakte134m²
Perceeloppervlakte93m²
Bouwjaar1997
EnergielabelB
BuurtBebouwde kom Tolbert
WijkTolbert
GemeenteWesterkwartier

Locatie

Trambaan 3, Tolbert

Ervaringen uit de buurt

Zeer goed · 1 bewoner

8.8
Miguel Moorlag
08-11-2023
Gezellige ons kent ons buurt. Met een goede bereikbaarheid

Erg leuk. Leuke mensen. Goede bereikbaarheid. Genoeg scholing en groen. Alleen mogen er wat meer activiteiten zijn in de buurt.

Buurt statistieken

Gegevens uit Bebouwde kom Tolbert

Inwoners1.610
Mannen51%
Vrouwen50%

Supermarkten

5 binnen 5 km

Poiesz
Hoofdstraat 36
52m
Aldi
Industriepark 7
1003m
Jumbo
Industriepark 5R
1043m

Scholen

15 binnen 5 km

Basisschool De Beelen
Basisonderwijs · 125 leerlingen
706m
De Springplank - Daltonschool met de Bijbel
Basisonderwijs · 178 leerlingen
770m
rsg de Borgen, Lindenborg
Voortgezet onderwijs · 1105 leerlingen
1222m

Veelgestelde vragen

Over Trambaan 3, Tolbert

Welk energielabel heeft Trambaan 3?

De woning aan Trambaan 3 in Tolbert heeft energielabel B.

Is €397.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €397.000 is marktconform voor een twee-onder-één-kapwoning van 134 m² met energielabel B in Tolbert. De woning is gebouwd in 1997 en heeft een perceel van 93 m². Vergelijkbare woningen in de buurt worden voor uiteenlopende prijzen aangeboden, maar deze prijs past bij de staat en ligging.

Hoe is de bereikbaarheid van Tolbert?

Het dichtstbijzijnde treinstation is op 12 kilometer afstand, in Groningen. De buurt heeft een goede bereikbaarheid, zoals bewoners aangeven.

Wat voor voorzieningen zijn er in de buurt?

De Poiesz-supermarkt ligt op 52 meter afstand. Ook zijn er basisscholen zoals De Beelen op 706 meter en voortgezet onderwijs op 1,2 kilometer. Er is een park of plantsoen op 800 meter en een bibliotheek op 1,7 kilometer. Huisartsenpraktijk is op 700 meter.

Hoe is de sfeer in de buurt?

Bewoners omschrijven de buurt als een gezellige 'ons kent ons' buurt met leuke mensen en goede bereikbaarheid. Er is genoeg scholing en groen, maar er zouden wat meer activiteiten mogen zijn. De buurt heeft een dorps karakter met veel eengezinswoningen.

Wat is het energielabel en wat betekent dat?

De woning heeft energielabel B, wat betekent dat het een zuinige woning is. De stookkosten zullen relatief laag zijn. Het label is gunstig voor het wooncomfort en de maandlasten.

Hoe groot is de tuin of het perceel?

Het perceel is 93 vierkante meter. Dit is relatief klein voor een twee-onder-één-kapwoning, maar biedt voldoende ruimte voor een tuin. De exacte indeling van de tuin is niet bekend.

Makelaardij Reinette
Mail beschikbaarQuicklane beschikbaar
Bekijk