Twee-onder-één-kap te koop: Triathlonweg 18, Hellevoetsluis
Verkocht onder voorbehoud

Triathlonweg 18

Rijksstraatweg en omgeving, Voorne aan Zee

€ 690.000
Buurt Rijksstraatweg en omgeving, HellevoetsluisBekijk buurt
Verkocht onder voorbehoud
De verkoop is nog niet definitief
Energiezuinige woning met label A
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 194m²
194m² woonoppervlakte
AI-samenvatting

Rust en ruimte in Hellevoetsluis

Deze twee-onder-één-kapwoning aan de Triathlonweg ademt rust en ruimte. Met 194 m² woonoppervlak en een perceel van 281 m² is er volop plek voor een gezin. De woning uit 2002 heeft energielabel A, dus je stookkosten blijven beperkt. De vraagprijs van €690.000 is marktconform voor een twee onder een kapwoningen in Voorne aan Zee van dit formaat.

De buurt: Rijksstraatweg en omgeving

De buurt Rijksstraatweg en omgeving is een rustige woonwijk met veel eengezinswoningen. Op basis van één beoordeling geeft een bewoner aan: "Een chill plek waar je kunt zitten met je vrienden." De buurt telt ruim 1100 inwoners, met een mix van gezinnen en ouderen. Het is een plek waar je elkaar kent en de straat veilig voelt.

Leven in de straat

Voor dagelijkse boodschappen loop je naar de PLUS om de hoek (op 5 minuten lopen) of de Lidl en Jumbo twee straten verder. Ook basisscholen zijn dichtbij: de 1ste Openbare Montessorischool Hellevoetsluis en Openbare Basisschool de Kring zitten op loopafstand. De gemeente Voorne aan Zee biedt verder voldoende voorzieningen voor het dagelijks leven.

Aanbod

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via RE/MAX aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt26 februari 2026
StatusVerkocht onder voorbehoud
Prijs€ 690.000
Prijs per m²€ 3.557
Woonoppervlakte194m²
Perceeloppervlakte281m²
Bouwjaar2002
EnergielabelA
BuurtRijksstraatweg en omgeving
WijkNieuw-Helvoet
GemeenteVoorne aan Zee

Locatie

Triathlonweg 18, Hellevoetsluis

Ervaringen uit de buurt

Goed · 1 bewoner

7.8
Jules Verne
01-02-2025
Is it een mooie en Schoone buurt

Ik heb nog nooit iets opvallend gezien Een chill plek waar je kunt zitten met je vrienden.

Buurt statistieken

Gegevens uit Rijksstraatweg en omgeving

Inwoners1.145
Mannen52%
Vrouwen48%

Supermarkten

9 binnen 5 km

PLUS
Moriaanseweg West 56
552m
Lidl
Hoonaartstraat 27
574m
Jumbo
Struytse Hoeck 349
607m

Scholen

17 binnen 5 km

Voorziening Jonge Kind Voorne - iHub onderwijs
Speciaal onderwijs · 6 leerlingen
458m
1ste Openbare Montessorischool Hellevoetsluis
Basisonderwijs · 188 leerlingen
476m
Openbare Basisschool de Kring
Basisonderwijs · 399 leerlingen
689m

Veelgestelde vragen

Over Triathlonweg 18, Hellevoetsluis

Welk energielabel heeft Triathlonweg 18?

De woning aan Triathlonweg 18 in Hellevoetsluis heeft energielabel A.

Is €690.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €690.000 past bij een twee-onder-één-kapwoning uit 2002 met 194 m² woonoppervlak en energielabel A in Hellevoetsluis. Vergelijkbare woningen in de buurt worden voor uiteenlopende prijzen verkocht, maar deze prijs is marktconform gezien de ruime oppervlakte en het lage energieverbruik.

Hoe is de buurt Rijksstraatweg en omgeving?

De buurt is rustig en groen, met veel eengezinswoningen en een gemengde bevolking van gezinnen en ouderen. Een bewoner noemt het een 'chill plek'. Er zijn voldoende voorzieningen op loopafstand, zoals supermarkten en basisscholen.