Twee-onder-één-kap te koop: van Peltlaan 37, Nijmegen
KopenNijmegen2-onder-1-kapwoningenvan Peltlaan 37

van Peltlaan 37

Sint Anna, Nijmegen

€ 749.000
Buurt Sint Anna, NijmegenBekijk buurt
AH XL op 246m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
Energielabel E
Isolatie kan veel opleveren bij dit label
AI-samenvatting

Een ruime twee-onder-één-kapwoning in St. Anna

Deze twee-onder-één-kapwoning uit 1931 staat in de rustige buurt St. Anna in Nijmegen. Met 114 m² woonoppervlak is hij een stuk ruimer dan de gemiddelde koopwoning in de buurt. Het energielabel E is wel een aandachtspunt: in de buurt hebben alle andere koopwoningen een beter label. De vraagprijs van €749.000 is aan de hoge kant vergeleken met het buurtgemiddelde van €329.000, maar dat past bij het formaat. Bekijk ook andere twee onder een kapwoningen in Nijmegen.

Buurt St. Anna

St. Anna is een kleine, rustige buurt met veel eenpersoonshuishoudens en een mix van leeftijden. Een bewoner zegt: "Het is altijd rustig en je kan veilig over straat. Er zijn genoeg voorzieningen en alles is altijd netjes." Een ander noemt het "een fijne buurt omdat het rustig is en je van alles voorzien bent." De buurt heeft een stedelijk karakter met een omgevingsadressendichtheid van 2224. Lees meer over de buurt St. Anna.

Leven in de straat

Voor dagelijkse boodschappen loop je naar de AH XL, die om de hoek zit. Ook PLUS en SPAR zijn op loopafstand. Basisschool de Akker is twee straten verder, en de Stedelijke Scholengemeenschap Nijmegen voor voortgezet onderwijs is op tien minuten lopen. De gemeente Nijmegen biedt verder volop voorzieningen.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Rob Disbergen Makelaars Nijmegen aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 749.000
Prijs per m²€ 6.570
Woonoppervlakte114m²
Perceeloppervlakte239m²
Bouwjaar1931
EnergielabelE
BuurtSint Anna
WijkNijmegen-Midden
GemeenteNijmegen

Locatie

van Peltlaan 37, Nijmegen

Ervaringen uit de buurt

Goed · 2 bewoners

7.4
mees
24-03-2025
een rustige en mooie buurt

het is altijd rustig en je kan veilig over straat. Er zijn genoeg voorzieningen en alles is altijd netjes. Ookal is de wijk klein is het een goede wijk met mooie huizen

7.1
mj looijen
12-01-2025
een rustige buurt

het is een fijne buurt omdat het rustig is en je van alles voorzien bent

Buurt statistieken

Gegevens uit Sint Anna

Inwoners3.550
Mannen48%
Vrouwen52%

Woningmarkt

Gegevens uit Sint Anna

Woningvoorraad1.781
Gem. WOZ-waarde€ 385.000
Koopwoningen55%
Huurwoningen44%

Supermarkten

38 binnen 5 km

AH XL
St. Jacobslaan 61
246m
PLUS
Steenbokstraat 36
623m
SPAR
Erasmusplein 1
782m

Scholen

72 binnen 5 km

Basisschool de Akker
Basisonderwijs · 347 leerlingen
254m
Hidaya, basisschool op islamitische grondslag
Basisonderwijs · 322 leerlingen
831m
Stedelijke Scholengemeenschap Nijmegen
Voortgezet onderwijs · 1283 leerlingen
831m

Veelgestelde vragen

Over van Peltlaan 37, Nijmegen

Welk energielabel heeft van Peltlaan 37?

De woning aan van Peltlaan 37 in Nijmegen heeft energielabel E.

Is de vraagprijs van €749.000 reëel voor deze woning?

De vraagprijs ligt fors boven het gemiddelde van €329.000 in de buurt, maar deze woning is met 114 m² ook 54% groter dan het buurtgemiddelde van 74 m². De prijs per m² is ongeveer €6.570, terwijl het gemiddelde in de buurt €4.446 per m² is. Het is dus een premium woning in een rustige buurt.

Wat betekent energielabel E voor de stookkosten?

Energielabel E is minder zuinig. In de buurt hebben alle andere koopwoningen een beter label (B). Dat betekent dat je hogere energiekosten kunt verwachten dan bij een woning met een beter label.

Hoe is de buurt St. Anna om in te wonen?

Bewoners beschrijven St. Anna als een rustige en veilige buurt met voldoende voorzieningen. Het is een kleine wijk met mooie huizen. De gemiddelde beoordeling is een 7,26 op basis van twee reviews. De buurt heeft een stedelijk karakter, maar voelt rustig aan.

Zijn er scholen en winkels in de buurt?

Ja, er zijn meerdere supermarkten op loopafstand, waaronder AH XL op 246 meter en PLUS op 623 meter. Basisschool de Akker zit op 254 meter en de Stedelijke Scholengemeenschap Nijmegen op 831 meter. Ook kinderdagverblijven zijn dichtbij.

Hoe ver is het treinstation?

Het treinstation ligt op 1,9 km afstand, wat ongeveer 20 minuten lopen is of een paar minuten met de fiets.

Wat is de gemiddelde verkooptijd in de buurt?

In de buurt werden de afgelopen periode 16 koopwoningen verkocht met een gemiddelde looptijd van 22 dagen. Dat is relatief snel, wat aangeeft dat er vraag is naar woningen in St. Anna.

Rob Disbergen Makelaars Nijmegen
Geen mail gevonden
Bekijk
Bekijk aanbod
Direct mailen is helaas niet beschikbaar, je kan wel reageren via de website.
Gevonden op 2 bronnen
Rob Disbergen Makelaars Nijmegen
huispedia.nl
Bekijk
Rob Disbergen Makelaars Nijmegen