Twee-onder-één-kap te koop: Vijverlaan 19, Rolde

Vijverlaan 19

Rolde, Aa en Hunze

€ 298.000
Buurt Rolde, RoldeBekijk buurt
Albert Heijn op 405m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
Populaire buurt voor senioren
38% van de bewoners is 65+
Energielabel D
Isolatie kan veel opleveren bij dit label
AI-samenvatting

Rustig wonen in Rolde

Deze twee-onder-één-kapwoning aan de Vijverlaan ligt in een rustige straat in Rolde. Met 81 m² woonoppervlak en een perceel van 147 m² is het een compacte woning met een tuin. De woning uit 1967 heeft energielabel D, wat betekent dat de stookkosten gemiddeld zijn. De vraagprijs van €298.000 is marktconform voor twee onder een kapwoningen in Aa en Hunze.

De buurt: Rolde

Rolde is een dorp met ruim 3600 inwoners, waarvan een groot deel 65 jaar of ouder is. Er wonen veel een- en tweepersoonshuishoudens. De buurt heeft een dorps karakter met voorzieningen op loopafstand. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar voor deze buurt.

Leven in de straat

Op loopafstand vind je Albert Heijn voor de dagelijkse boodschappen, op 400 meter. Basisschool Jan Thies zit om de hoek, op 450 meter. Voor de middelbare school moeten kinderen naar Assen, op 5,8 km. In het dorp zijn ook een restaurant en een park op loopafstand.

Over deze advertentie

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via HuitingSchoon Makelaars op Funda aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt4 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 298.000
Prijs per m²€ 3.679
Woonoppervlakte81m²
Perceeloppervlakte147m²
Bouwjaar1967
EnergielabelD
BuurtRolde
WijkRolde
GemeenteAa en Hunze

Locatie

Vijverlaan 19, Rolde

Buurt statistieken

Gegevens uit Rolde

Inwoners3.680
Mannen49%
Vrouwen51%

Supermarkten

3 binnen 5 km

Albert Heijn
Grolloërstraat 5
405m
Albert Heijn
Bremstraat 9
4164m
Aldi
Bremstraat 5
4164m

Scholen

7 binnen 5 km

Basisschool Jan Thies
Basisonderwijs · 296 leerlingen
441m
Drenthe College Terra
Voortgezet onderwijs · 689 leerlingen
4097m
Kindcentrum Valkenhorst
Basisonderwijs · 171 leerlingen
4298m

Veelgestelde vragen

Over Vijverlaan 19, Rolde

Welk energielabel heeft Vijverlaan 19?

De woning aan Vijverlaan 19 in Rolde heeft energielabel D.

Is €298.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €298.000 is marktconform voor een twee-onder-één-kapwoning van 81 m² in Rolde. De prijs per m² ligt rond de €3.680, wat gebruikelijk is in deze regio. Het energielabel D en het bouwjaar 1967 zijn meegenomen in de prijs.

Hoe is de bereikbaarheid van Rolde?

Rolde ligt in de gemeente Aa en Hunze, op ongeveer 6,4 km van het dichtstbijzijnde treinstation. Met de auto ben je snel op de N33 en N34. Openbaar vervoer is beperkt; er zijn busverbindingen naar omliggende plaatsen.

Wat voor onderhoud is er te verwachten bij een woning uit 1967?

Een woning uit 1967 kan onderhoud vergen aan bijvoorbeeld dak, kozijnen en installaties. Het energielabel D geeft aan dat isolatie mogelijk niet optimaal is.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, op 450 meter loopafstand ligt Basisschool Jan Thies. Voor voortgezet onderwijs moet je naar Assen, op 5,8 km. Er zijn ook kinderdagverblijven in de buurt, zoals op 700 meter.

Hoe is de veiligheid in Rolde?

In de buurt zijn in de laatste cijfers 99 misdrijven geregistreerd. Het is een rustige dorpsomgeving. Exacte cijfers over diefstal of geweld zijn niet gespecificeerd.

Wat is de ligging van de woning ten opzichte van voorzieningen?

De woning ligt in het centrum van Rolde, op loopafstand van supermarkt (Albert Heijn op 400 m), basisschool (450 m) en park (900 m). Ook een restaurant en bibliotheek zijn dichtbij.

HuitingSchoon Makelaars
Geen mail gevonden
Bekijk
Bekijk aanbod
Direct mailen is helaas niet beschikbaar, je kan wel reageren via de website.
Gevonden op 2 bronnen
HuitingSchoon Makelaars
funda.nl
Bekijk
HuitingSchoon
huispedia.nl
Bekijk