Twee-onder-één-kap te koop: Vlinderlaan 57, Mierlo
Verkocht onder voorbehoud

Vlinderlaan 57

Luchen, Geldrop-Mierlo

€ 605.000
Buurt Luchen, MierloBekijk buurt
Verkocht onder voorbehoud
De verkoop is nog niet definitief
Energiezuinige woning met label A
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 133m²
133m² woonoppervlakte
AI-samenvatting

Een ruime twee-onder-één-kapwoning in een rustige buurt

Deze woning aan de Vlinderlaan in Mierlo ademt rust en ruimte. Met 133 m² woonoppervlak en een perceel van 201 m² is het een fijne plek voor wie graag binnen en buiten leeft. Het energielabel A betekent dat je weinig kwijt bent aan stookkosten. De woning is gebouwd in 2014, dus modern en onderhoudsarm. De vraagprijs van €605.000 is marktconform voor twee onder een kapwoningen in Geldrop-Mierlo.

De buurt Luchen

De woning ligt in de buurt Luchen, een rustige woonwijk in Mierlo. De buurt telt zo'n 1630 inwoners, met veel gezinnen: bijna de helft van de huishoudens heeft kinderen. Het is een groene omgeving met een park of plantsoen op loopafstand. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar, maar de cijfers spreken voor zich: een lage stedelijkheidsgraad (4) en veel eengezinswoningen (94%).

Leven in de straat

Doordeweeks haal je snel je boodschappen bij de Aldi, die op loopafstand ligt. Ook de Albert Heijn en Lidl zijn om de hoek. Voor de kinderen is Basisschool De Kersentuin twee straten verder, en ook Openbare Basisschool 't Schrijverke is goed bereikbaar. De gemeente Geldrop-Mierlo biedt verder voldoende voorzieningen, zoals een restaurant op loopafstand en een bibliotheek in de buurt.

Bron en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Adriaan van den Heuvel makelaars en adviseurs.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusVerkocht onder voorbehoud
Prijs€ 605.000
Prijs per m²€ 4.549
Woonoppervlakte133m²
Perceeloppervlakte201m²
Bouwjaar2014
EnergielabelA
BuurtLuchen
WijkMierlo
GemeenteGeldrop-Mierlo

Locatie

Vlinderlaan 57, Mierlo

Buurt statistieken

Gegevens uit Luchen

Inwoners1.630
Mannen52%
Vrouwen48%

Supermarkten

24 binnen 5 km

Aldi
Geldropseweg 12
671m
Albert Heijn
Margrietstraat 47
1326m
Lidl
Margrietstraat 49
1326m

Scholen

26 binnen 5 km

Basisschool De Kersentuin
Basisonderwijs · 117 leerlingen
853m
Openbare Basisschool 't Schrijverke
Basisonderwijs · 392 leerlingen
1554m
Mondomijn
Basisonderwijs · 386 leerlingen
1583m

Veelgestelde vragen

Over Vlinderlaan 57, Mierlo

Welk energielabel heeft Vlinderlaan 57?

De woning aan Vlinderlaan 57 in Mierlo heeft energielabel A.

Is €605.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €605.000 is marktconform voor een twee-onder-één-kapwoning uit 2014 met energielabel A in Mierlo. De woning heeft 133 m² woonoppervlak en een perceel van 201 m². In de buurt Luchen zijn de meeste woningen koopwoningen (81%) en eengezinswoningen (94%), wat de prijs ondersteunt.

Hoe is de buurt Luchen om in te wonen?

Luchen is een rustige, groene buurt met veel gezinnen. Er wonen 1630 mensen, waarvan bijna de helft van de huishoudens kinderen heeft. De stedelijkheidsgraad is laag (4), dus het is er niet druk. Er zijn voldoende voorzieningen zoals supermarkten en scholen op loopafstand.

Wat is het energielabel en wat betekent dat?

Het energielabel is A, wat betekent dat de woning zeer energiezuinig is. Je kunt lage stookkosten verwachten. De woning is gebouwd in 2014, dus moderne isolatie en installaties.