Twee-onder-één-kap te koop: Voorstraat 47, Velddriel
Onder bod

Voorstraat 47

Velddriel, Maasdriel

€ 575.000
Buurt Velddriel, VelddrielBekijk buurt
Onder bod
Er is al een bod uitgebracht op deze woning
Ruim woonoppervlak van 363m²
363m² woonoppervlakte
Populaire buurt voor doorstromers
35% van de bewoners is 45-65 jaar
AI-samenvatting

Een royale twee-onder-één-kapwoning in Velddriel

Deze woning aan de Voorstraat 47 in Velddriel is een echte blikvanger. Met een woonoppervlak van 363 m² en een perceel van 1015 m² is er ruimte in overvloed. Het bouwjaar 1952 geeft de woning karakter, al is het energielabel F een aandachtspunt. De vraagprijs van €575.000 is marktconform voor een woning van dit formaat in deze regio. Bekijk ook het aanbod van twee onder een kapwoningen in Maasdriel.

De buurt Velddriel

Velddriel is een rustige, landelijke buurt in de gemeente Maasdriel. De buurt telt 855 inwoners en heeft een mix van gezinnen en ouderen. Het is een plek waar je elkaar nog kent. Op basis van de beschikbare gegevens zijn er geen bewonersreviews om te delen. De buurt Velddriel kenmerkt zich door veel groen en een dorps karakter.

Leven in de straat

In de ochtend hoor je de vogels en zie je kinderen naar de basisschool fietsen. De Rooms Katholieke Basisschool Deken Wehmeijer zit op vijf minuten lopen. Voor de dagelijkse boodschappen kun je terecht bij Lidl of Boon's Markt, beide op een paar minuten rijden. De gemeente Maasdriel biedt verder voorzieningen zoals een huisartsenpraktijk om de hoek.

Bron en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Kievit Makelaardij op Funda aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusOnder bod
Prijs€ 575.000
Prijs per m²€ 1.584
Woonoppervlakte363m²
Perceeloppervlakte1015m²
Bouwjaar1952
EnergielabelF
BuurtVelddriel
WijkKerkdriel
GemeenteMaasdriel

Locatie

Voorstraat 47, Velddriel

Buurt statistieken

Gegevens uit Velddriel

Inwoners855
Mannen54%
Vrouwen46%

Supermarkten

9 binnen 5 km

Lidl
Gasthuisstraat 56
2088m
Boon's Markt
Gasthuisstraat 21
2169m
PLUS
Burgemeester van Randwijckstraat 21
3759m

Scholen

8 binnen 5 km

Rooms Katholieke Basisschool Deken Wehmeijer
Basisonderwijs · 96 leerlingen
487m
Rooms Katholieke Basisschool Monseigneur Zwijsen
Basisonderwijs · 588 leerlingen
1599m
Basisschool De Meidoorn
Basisonderwijs · 130 leerlingen
1668m

Veelgestelde vragen

Over Voorstraat 47, Velddriel

Welk energielabel heeft Voorstraat 47?

De woning aan Voorstraat 47 in Velddriel heeft energielabel F.

Is €575.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €575.000 is marktconform voor een twee-onder-één-kapwoning van 363 m² met een perceel van 1015 m² in Velddriel. Het energielabel F kan invloed hebben op de maandlasten, maar de ruime opzet en het bouwjaar 1952 maken het een bijzondere woning. Vergelijkbaar aanbod in de regio laat zien dat dit prijsniveau gebruikelijk is voor dit type woning.

Wat betekent energielabel F voor de stookkosten?

Energielabel F geeft aan dat de woning niet goed geïsoleerd is. Dat betekent dat je hogere stookkosten kunt verwachten dan bij een woning met een beter label. Een energieadvies kan inzicht geven in mogelijke verbeteringen.

Hoe is het leven in Velddriel?