Twee-onder-één-kap te koop: Voorstraat 6, Kockengen

Voorstraat 6

Kockengen Dorp, Stichtse Vecht

€ 1.195.000
Buurt Kockengen Dorp, KockengenBekijk buurt
Energiezuinige woning met label B
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 271m²
271m² woonoppervlakte
PLUS op 195m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
AI-samenvatting

Een royale twee-onder-één-kapwoning in Kockengen

Deze woning aan de Voorstraat ademt karakter: een forse twee-onder-één-kapwoning uit 1920 met een flinke tuin. Met 271 m² woonoppervlak en een perceel van 420 m² is er ruimte genoeg. De woning heeft energielabel B, wat duidt op een redelijk zuinige woning. De vraagprijs van €1.195.000 is aan de hoge kant, maar past bij het formaat en de uitstraling. Vergelijk eens met andere twee onder een kapwoningen in Stichtse Vecht.

Kockengen Dorp

Kockengen Dorp is een rustige, groene buurt met een mix van gezinnen en ouderen. De buurt telt zo'n 1.400 inwoners, waarvan een kwart 65-plus. Het is een dorpse omgeving met veel eengezinswoningen. Er zijn geen buurtreviews beschikbaar, maar de sfeer is er gemoedelijk. De buurt Kockengen Dorp ligt in de gemeente Stichtse Vecht.

Leven in de straat

De Voorstraat ligt in het hart van Kockengen. Voor de dagelijkse boodschappen loop je naar de PLUS, die om de hoek zit. Ook de basisscholen WereldKidz Kockenest en School met de Bijbel De Wegwijzer zijn op loopafstand. Een restaurant en bibliotheek vind je op een paar minuten lopen. De gemeente Stichtse Vecht biedt een landelijke omgeving met voorzieningen dichtbij.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Koop Lenstra Makelaars o.z. aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 1.195.000
Prijs per m²€ 4.410
Woonoppervlakte271m²
Perceeloppervlakte420m²
Bouwjaar1920
EnergielabelB
BuurtKockengen Dorp
WijkKockengen
GemeenteStichtse Vecht

Locatie

Voorstraat 6, Kockengen

Buurt statistieken

Gegevens uit Kockengen Dorp

Inwoners1.395
Mannen49%
Vrouwen51%

Supermarkten

4 binnen 5 km

PLUS
Drie Stammenweg 3
195m
Vomar
Zwanenkamp 302
4454m
Aldi
Hazeslinger 10
4578m

Scholen

14 binnen 5 km

WereldKidz Kockenest
Basisonderwijs · 91 leerlingen
195m
School met de Bijbel De Wegwijzer
Basisonderwijs · 173 leerlingen
200m
Broeckland College
Voortgezet onderwijs · 429 leerlingen
4172m

Veelgestelde vragen

Over Voorstraat 6, Kockengen

Welk energielabel heeft Voorstraat 6?

De woning aan Voorstraat 6 in Kockengen heeft energielabel B.

Is €1.195.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €1.195.000 is aan de hoge kant voor een twee-onder-één-kapwoning in Kockengen, maar het woonoppervlak van 271 m² en het perceel van 420 m² zijn uitzonderlijk groot. De woning heeft energielabel B, wat gunstig is. Of de prijs marktconform is, hangt af van de exacte staat en afwerking.

Hoe is de bereikbaarheid van Kockengen?

Kockengen ligt landelijk, maar is goed bereikbaar met de auto. Het dichtstbijzijnde treinstation is op 5,2 km afstand. Openbaar vervoer is beperkt, dus een auto is handig.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn twee basisscholen op loopafstand: WereldKidz Kockenest (195 m) en School met de Bijbel De Wegwijzer (200 m). Voor voortgezet onderwijs moet je naar Broeckland College op 4,2 km afstand. Dat is een flink stuk, maar met de fiets of auto goed te doen.