Twee-onder-één-kap te koop: Waddenweg 14B, Berkel En Rodenrijs
Verkocht onder voorbehoud

Waddenweg 14B

Rodenrijse Zoom, Lansingerland

€ 1.000.000
Buurt Rodenrijse Zoom, Berkel En RodenrijsBekijk buurt
Verkocht onder voorbehoud
De verkoop is nog niet definitief
Energiezuinige woning met label A
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 195m²
195m² woonoppervlakte
AI-samenvatting

Een royale twee-onder-één-kapwoning in een groene buurt

Deze ruime twee-onder-één-kapwoning uit 2009 staat in de rustige buurt Rodenrijse Zoom in Berkel En Rodenrijs. Met 195 m² woonoppervlak en een perceel van 283 m² is er volop ruimte voor een gezin. De woning is modern gebouwd en heeft een energielabel dat bijdraagt aan een lage energierekening. De vraagprijs van €1.000.000 is aan de hoge kant, maar past bij het aanbod van twee onder een kapwoningen in Lansingerland.

Rodenrijse Zoom: een gezinsvriendelijke buurt

De buurt Rodenrijse Zoom is een rustige wijk met veel eengezinswoningen en groen. De meeste woningen zijn koopwoningen, en de buurt telt relatief veel gezinnen met kinderen. Het park of plantsoen ligt op twee straten verder, ideaal om even te wandelen. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar, maar de cijfers laten een stabiele, veilige buurt zien met weinig misdrijven.

Dagelijks leven in de straat

Voor de dagelijkse boodschappen kun je terecht bij de Albert Heijn om de hoek (725 m) of de Hoogvliet en Aldi twee straten verder (791 m). Kinderen kunnen naar basisschool De Parel (479 m) of IKC Cadans Berkel (490 m), beide op loopafstand. Voor voortgezet onderwijs zijn Wolfert Lyceum (560 m) en Melanchthon Bergschenhoek (601 m) dichtbij. De gemeente Lansingerland biedt verder voldoende voorzieningen.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Woongeluk Makelaardij B.V. en Vastgoed Nederland.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt8 april 2026
StatusVerkocht onder voorbehoud
Prijs€ 1.000.000
Prijs per m²€ 5.128
Woonoppervlakte195m²
Perceeloppervlakte283m²
Bouwjaar2009
EnergielabelA
BuurtRodenrijse Zoom
WijkDe Wadden
GemeenteLansingerland

Locatie

Waddenweg 14B, Berkel En Rodenrijs

Buurt statistieken

Gegevens uit Rodenrijse Zoom

Inwoners2.105
Mannen51%
Vrouwen48%

Supermarkten

22 binnen 5 km

Albert Heijn
Westerwater 2
725m
Hoogvliet
Molenwerfstraat 25
791m
Aldi
Molenwerfstraat 27
791m

Scholen

73 binnen 5 km

De Parel
Basisonderwijs · 138 leerlingen
479m
IKC Cadans Berkel
Basisonderwijs · 28 leerlingen
490m
Wolfert Lyceum
Voortgezet onderwijs · 1125 leerlingen
560m

Veelgestelde vragen

Over Waddenweg 14B, Berkel En Rodenrijs

Welk energielabel heeft Waddenweg 14B?

De woning aan Waddenweg 14B in Berkel En Rodenrijs heeft energielabel A.

Is de prijs van €1.000.000 reëel voor deze woning?

De vraagprijs van €1.000.000 is aan de hoge kant voor een twee-onder-één-kapwoning in deze buurt. De woning is echter ruim (195 m²) en heeft een groot perceel (283 m²), met een modern bouwjaar (2009). Vergelijkbare woningen in de regio worden vaak voor iets lagere prijzen aangeboden, maar de exacte marktwaarde hangt af van de staat en de vraag.

Hoe is de bereikbaarheid met het openbaar vervoer?

Het treinstation ligt op 7,1 km afstand, dus je bent aangewezen op de auto of bus voor langere reizen.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere scholen op loopafstand. Basisscholen zoals De Parel (479 m) en IKC Cadans Berkel (490 m) zijn dichtbij. Voor voortgezet onderwijs kun je naar Wolfert Lyceum (560 m) of Melanchthon Bergschenhoek (601 m).