Twee-onder-één-kap te koop: Witsenburgselaan 44, Nijmegen
KopenNijmegen2-onder-1-kapwoningenWitsenburgselaan 44

Witsenburgselaan 44

Galgenveld, Nijmegen

€ 1.199.000
Buurt Galgenveld, NijmegenBekijk buurt
Ruim woonoppervlak van 139m²
139m² woonoppervlakte
AI-samenvatting

Woningtype en buurt

Deze twee-onder-één-kapwoning aan de Witsenburgselaan 44 in Nijmegen-Oost ademt de charme van 1952. Met 139 m² woonoppervlak en een perceel van 318 m² biedt het een fijne balans tussen binnen- en buitenruimte. De vraagprijs van €1.199.000 is aan de hoge kant, ook vergeleken met andere twee onder een kapwoningen in Nijmegen.

Buurt Galgenveld

Galgenveld is een groene, rustige buurt in Nijmegen-Oost. Een bewoner zegt: "Het is een gezellige, mooie buurt." Een ander noemt het "een leuke rustige buurt omgeven door natuur" met alles op loop- of fietsafstand. De buurt Galgenveld telt veel eenpersoonshuishoudens en een mix van leeftijden, met een gemiddelde huishoudensgrootte van 1,5.

Leven in de straat

Doordeweeks haal je brood bij de PLUS om de hoek (581 m) of de Coop (803 m). Voor schoolgaande kinderen is Basisschool Klein Heyendaal twee straten verder (182 m) en Pontem College op vijf minuten lopen (383 m). De gemeente Nijmegen biedt verder tal van voorzieningen op loopafstand.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Huispedia aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 1.199.000
Prijs per m²€ 8.626
Woonoppervlakte139m²
Perceeloppervlakte318m²
Bouwjaar1952
BuurtGalgenveld
WijkNijmegen-Oost
GemeenteNijmegen

Locatie

Witsenburgselaan 44, Nijmegen

Ervaringen uit de buurt

Goed · 2 bewoners

7.1
WAMH
13-09-2025
Het is een gezellige, mooie buurt

Goed

8.1
Rens Tijchon
30-06-2024
Een leuke rustige buurt omgeven door natuur

Mijn buurt heeft alles op loop/ fietsafstand vanaf mijn huis. Zoals winkels en verschillende bossen en natuurgebieden. Scholen zijn ook heel bereikbaar. Het ligt ook heel dichtbij het centrum van Nijmegen wat erg fijn is.

Buurt statistieken

Gegevens uit Galgenveld

Inwoners7.065
Mannen45%
Vrouwen55%

Woningmarkt

Gegevens uit Galgenveld

Woningvoorraad2.739
Gem. WOZ-waarde€ 544.000
Koopwoningen55%
Huurwoningen45%

Supermarkten

34 binnen 5 km

PLUS
Molukkenstraat 13
581m
Coop
Van 't Santstraat 380
803m
PLUS
Tooropstraat 16-26
827m

Scholen

66 binnen 5 km

Basisschool Klein Heyendaal
Basisonderwijs · 405 leerlingen
182m
Pontem College
Voortgezet onderwijs · 412 leerlingen
383m
Montessorischool Nijmegen-Oost
Basisonderwijs · 229 leerlingen
510m

Veelgestelde vragen

Over Witsenburgselaan 44, Nijmegen

Is de vraagprijs van €1.199.000 reëel voor deze buurt?

De vraagprijs ligt fors boven de gemiddelde vraagprijs in Galgenveld van €559.000, maar de woning is ook groter en luxer dan gemiddeld. De maximale vraagprijs in de buurt is €1.075.000, dus deze woning zit daar nog boven. Of de prijs reëel is, hangt af van de staat en afwerking, de data geven geen details over de kwaliteit van de woning.