Vrijstaande woning te koop: Aalberselaan 2, Huizen
KopenHuizenVrijstaande woningenAalberselaan 2

Aalberselaan 2

Zuidereng, Huizen

€ 1.650.000
Buurt Zuidereng, HuizenBekijk buurt
Ruim woonoppervlak van 230m²
230m² woonoppervlakte
Vrijstaande woning
Geen directe buren
Populaire buurt voor senioren
34% van de bewoners is 65+
AI-samenvatting

Een royale vrijstaande woning in een rustige buurt

Deze vrijstaande woning aan de Aalberselaan in Huizen ademt ruimte en rust. Met 230 m² woonoppervlak en een perceel van 885 m² is er volop plek voor een gezin. De woning uit 1989 is in de loop der jaren goed onderhouden en heeft een fijne indeling. De vraagprijs van €1.650.000 is aan de hoge kant, maar past bij het aanbod van vrijstaande woningen in Huizen.

Zuidereng: een groene, rustige buurt

De buurt Zuidereng is een geliefde woonwijk in Huizen, gekenmerkt door ruime opzet en veel groen. De buurt telt ruim 2.100 inwoners, met een mix van gezinnen en ouderen. Het is een rustige buurt, waar je elkaar nog kent. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar, maar de cijfers spreken voor zich: veel eengezinswoningen en een hoog percentage koopwoningen.

Dagelijks leven in de straat

Voor je dagelijkse boodschappen kun je terecht bij de Albert Heijn op 800 meter afstand, of bij Ekoplaza en PLUS, die ook om de hoek liggen. Kinderen kunnen naar de dr. Maria Montessorischool (300 meter) of de PCBS Van der Brugghenschool (400 meter). Het Erfgooiers College voor voortgezet onderwijs is op 1,4 kilometer. De gemeente Huizen biedt verder alle voorzieningen die je nodig hebt.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Drieklomp Makelaars aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt7 april 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 1.650.000
Prijs per m²€ 7.174
Woonoppervlakte230m²
Perceeloppervlakte885m²
Bouwjaar1989
BuurtZuidereng
WijkStaatslieden en Componistenbuurt
GemeenteHuizen

Locatie

Aalberselaan 2, Huizen

Buurt statistieken

Gegevens uit Zuidereng

Inwoners2.130
Mannen47%
Vrouwen53%

Supermarkten

26 binnen 5 km

Albert Heijn
Lindenlaan 10
818m
Ekoplaza
Havenstraat 4
870m
PLUS
Phohistraat 10
1206m

Scholen

39 binnen 5 km

dr. Maria Montessorischool
Basisonderwijs · 311 leerlingen
311m
PCBS Van der Brugghenschool
Basisonderwijs · 257 leerlingen
366m
De Flevoschool
Basisonderwijs · 226 leerlingen
639m

Veelgestelde vragen

Over Aalberselaan 2, Huizen

Is €1.650.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €1.650.000 is aan de hoge kant voor een vrijstaande woning in Huizen, maar past bij de royale afmetingen (230 m² woonoppervlak, 885 m² perceel) en de gunstige ligging in de rustige buurt Zuidereng. Vergelijkbare woningen in de omgeving worden vaak voor iets lagere prijzen aangeboden, maar de exacte marktwaarde hangt af van de staat en de vraag.

Hoe is de bereikbaarheid van deze woning?

De woning ligt in Huizen, een plaats in het Gooi. Het dichtstbijzijnde treinstation is op 5,8 kilometer afstand, dus je bent aangewezen op de auto of bus. De snelweg A27 is op een paar minuten rijden, maar exacte afstanden worden niet genoemd. Voor dagelijkse boodschappen zijn supermarkten op loopafstand.

Wat voor type woning is dit precies?

Het is een vrijstaande woning uit 1989 met een woonoppervlak van 230 m² en een perceel van 885 m². Het bouwjaar en de ruime opzet maken het een klassieke gezinswoning. De indeling is niet gespecificeerd, maar vrijstaande woningen uit die tijd hebben vaak een royale woonkamer, meerdere slaapkamers en een tuin.