Vrijstaande woning te koop: Achterambachtseweg 19, Hendrik-Ido-Ambacht
KopenHendrik-Ido-AmbachtVrijstaande woningenAchterambachtseweg 19

Achterambachtseweg 19

Sandelingen-Ambacht, Hendrik-Ido-Ambacht

€ 6.250.000
Buurt Sandelingen-Ambacht, Hendrik-Ido-AmbachtBekijk buurt
Ruim woonoppervlak van 642m²
642m² woonoppervlakte
Vrijstaande woning
Geen directe buren
AI-samenvatting

Een landgoed in de polder

Deze vrijstaande woning uit 1861 ligt aan de rand van Sandelingen-Ambacht, een buurt waar rust en ruimte de boventoon voeren. Met 642 m² woonoppervlak en een perceel van maar liefst 14.231 m² is dit een buitenplaats in de stad. De prijs van €6.250.000 is aan de hoge kant, maar past bij het unieke karakter van dit object. Ter vergelijking: vrijstaande woningen in Hendrik-Ido-Ambacht worden gemiddeld voor een fractie van dit bedrag aangeboden.

Sandelingen-Ambacht: rustig en groen

Sandelingen-Ambacht is een kleinschalige buurt met 265 inwoners, waar veel gezinnen wonen. De omgevingsadressendichtheid is laag (719 per km²), wat bijdraagt aan het landelijke gevoel. Er zijn geen buurtreviews beschikbaar, maar de cijfers spreken voor zich: een rustige, groene wijk met veel eengezinswoningen. De buurt Sandelingen-Ambacht biedt een oase van rust, terwijl voorzieningen op fietsafstand liggen.

Het dagelijks leven in de straat

Voor de dagelijkse boodschappen kun je terecht bij Albert Heijn, op tien minuten lopen. Ook PLUS en Lidl zijn om de hoek. Kinderen kunnen naar de Stadhouder Willem III-school, twee straten verder, of naar Christelijk IKC De Meander, op loopafstand. De gemeente Hendrik-Ido-Ambacht biedt een goede mix van rust en bereikbaarheid.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Hulstkamp Christie's Makelaars aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 6.250.000
Prijs per m²€ 9.735
Woonoppervlakte642m²
Perceeloppervlakte14231m²
Bouwjaar1861
BuurtSandelingen-Ambacht
WijkSandelingen-Ambacht
GemeenteHendrik-Ido-Ambacht

Locatie

Achterambachtseweg 19, Hendrik-Ido-Ambacht

Buurt statistieken

Gegevens uit Sandelingen-Ambacht

Inwoners265
Mannen47%
Vrouwen55%

Supermarkten

33 binnen 5 km

Albert Heijn
Reeweg 88
906m
PLUS
Vlietplein 191-197
1580m
Lidl
Winkelcentrum De Schoof 68
1658m

Scholen

64 binnen 5 km

Stadhouder WIllem III-school
Basisonderwijs · 224 leerlingen
660m
Christelijk IKC De Meander
Basisonderwijs · 179 leerlingen
779m
SOL De Bron
Basisonderwijs · 581 leerlingen
973m

Veelgestelde vragen

Over Achterambachtseweg 19, Hendrik-Ido-Ambacht

Is €6.250.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €6.250.000 is hoog, maar past bij de unieke combinatie van een monumentaal pand uit 1861, 642 m² woonoppervlak en een perceel van 14.231 m². Vergelijkbare vrijstaande woningen in Hendrik-Ido-Ambacht zijn zeldzaam, dus een directe prijsvergelijking is lastig. De prijs weerspiegelt de exclusiviteit en de landelijke ligging binnen de gemeente.

Hoe is de bereikbaarheid van deze woning?

De woning ligt in een rustige buurt met een lage omgevingsadressendichtheid. Het treinstation bevindt zich op 5,2 km afstand, dus je bent aangewezen op de auto of fiets voor openbaar vervoer.

Wat voor onderhoud vraagt een woning uit 1861?

Een woning uit 1861 heeft vaak karakteristieke details, maar kan ook onderhoud vergen aan fundering, dak en isolatie. Oudere panden hebben soms enkel glas of minder goede isolatie, wat de stookkosten kan beïnvloeden.