Vrijstaande woning te koop: Achterbos 10, Asten
KopenAstenVrijstaande woningenAchterbos 10

Achterbos 10

Voordeldonk, Asten

€ 1.485.000
Buurt Voordeldonk, AstenBekijk buurt
Energiezuinige woning met label B
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 435m²
435m² woonoppervlakte
Vrijstaande woning
Geen directe buren
AI-samenvatting

Een vrijstaand monument met karakter

Deze vrijstaande woning uit 1874 ademt geschiedenis, maar is met energielabel B verrassend zuinig. Met 435 m² woonoppervlak op een perceel van maar liefst 9437 m² is er ruimte in overvloed. De vraagprijs van €1.485.000 is aan de hoge kant, maar past bij het aanbod van vrijstaande woningen in Asten.

Voordeldonk: rust en ruimte

De woning ligt in de buurt Voordeldonk, een buitengebied met 365 inwoners. Het is er rustig, met veel gezinnen en een gemiddelde huishoudensgrootte van 2,7. Er zijn geen buurtreviews beschikbaar, maar de lage misdaadcijfers (26 per jaar) spreken voor zich.

Dagelijks leven in de straat

Voor de dagelijkse boodschappen ben je zo twee straten verder bij de Aldi of Albert Heijn, op ongeveer 2 km afstand. Basisschool Voordeldonk is om de hoek (1,2 km), en ook kinderdagverblijven zijn dichtbij. De gemeente Asten biedt verder een restaurant op 1 km en een park op 2 km.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Staals & Van de Laar aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt23 april 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 1.485.000
Prijs per m²€ 3.414
Woonoppervlakte435m²
Perceeloppervlakte9437m²
Bouwjaar1874
EnergielabelB
BuurtVoordeldonk
WijkAsten buitengebied oost
GemeenteAsten

Locatie

Achterbos 10, Asten

Buurt statistieken

Gegevens uit Voordeldonk

Inwoners365
Mannen56%
Vrouwen42%

Supermarkten

8 binnen 5 km

Aldi
Julianastraat 50
2146m
Albert Heijn
Burg Frenckenstraat 14
2225m
Lidl
Burgemeester Ruttenplein 9
2346m

Scholen

15 binnen 5 km

Basisschool Voordeldonk
Basisonderwijs · 292 leerlingen
1245m
Basisschool het Talent
Basisonderwijs · 222 leerlingen
2085m
Openbare basisschool Kleurrijk
Basisonderwijs · 80 leerlingen
2413m

Veelgestelde vragen

Over Achterbos 10, Asten

Welk energielabel heeft Achterbos 10?

De woning aan Achterbos 10 in Asten heeft energielabel B.

Is €1.485.000 een realistische prijs voor deze woning?

De prijs is aan de hoge kant, maar past bij een vrijstaande woning met 435 m² woonoppervlak en een perceel van 9437 m² in het buitengebied van Asten. Het energielabel B is gunstig voor de stookkosten. Vergelijkbare woningen in de regio zijn schaars, dus de prijs weerspiegelt de unieke combinatie van grootte, ligging en energiezuinigheid.

Hoe rustig is het in Voordeldonk?

Voordeldonk is een buitengebied met 365 inwoners en een lage stedelijkheidsgraad (5). Er zijn weinig voorzieningen in de directe omgeving, maar de rust en ruimte zijn groot. Het aantal misdrijven is laag (26 per jaar), wat bijdraagt aan een veilig gevoel.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, Basisschool Voordeldonk ligt op 1,2 km afstand, goed beloopbaar. Andere basisscholen zoals het Talent en Kleurrijk zijn op 2-2,5 km. Voor voortgezet onderwijs moet je naar Asten-centrum, op 3,9 km.