Vrijstaande woning te koop: Achteres 1, Den Ham (Ov)
Verkocht onder voorbehoud

Achteres 1

Buurtschap Magele, Twenterand

€ 798.000
Buurt Buurtschap Magele, Den Ham (Ov)Bekijk buurt
Verkocht onder voorbehoud
De verkoop is nog niet definitief
Ruim woonoppervlak van 130m²
130m² woonoppervlakte
Vrijstaande woning
Geen directe buren
AI-samenvatting

Vrijstaand wonen met ruimte

Aan de rand van Den Ham, in het buitengebied, staat deze vrijstaande woning uit 1977. Het huis heeft een woonoppervlak van 130 m² en ligt op een enorm perceel van 4860 m². De woning is voorzien van energielabel C. Met een vraagprijs van € 798.000 is dit een forse investering, maar de prijs is marktconform voor een vrijstaande woning in deze omgeving. Bekijk ook het aanbod van vrijstaande woningen in Twenterand.

Buurtschap Magele

De woning staat in de buurt Buurtschap Magele, een rustig buitengebied met veel eengezinswoningen. De buurt telt ruim 1100 inwoners, waarvan een groot deel tussen de 45 en 65 jaar oud is. Het is een plek waar je elkaar kent en waar de auto onmisbaar is voor dagelijkse boodschappen of school. Er zijn geen buurtreviews beschikbaar, dus we kunnen niet zeggen wat bewoners zelf van de buurt vinden.

Leven in de straat

Het dagelijks leven speelt zich af in en rond Den Ham. Voor de boodschappen rijd je naar de Jumbo, die op een paar minuten rijden ligt. Ook de Coop is om de hoek. Kinderen kunnen naar basisscholen zoals Openbare Basisschool De Schakel of Basisschool Nieuwoord, beide op fietsafstand. Voor het voortgezet onderwijs moet je iets verder, naar CSG Het Noordik. De gemeente Twenterand biedt verder voorzieningen zoals een huisartsenpraktijk en een restaurant, allemaal binnen een paar kilometer.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Bloemendal Makelaardij op Funda aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusVerkocht onder voorbehoud
Prijs€ 798.000
Prijs per m²€ 6.138
Woonoppervlakte130m²
Perceeloppervlakte4860m²
Bouwjaar1977
EnergielabelC
BuurtBuurtschap Magele
WijkDen Ham
GemeenteTwenterand

Locatie

Achteres 1, Den Ham (Ov)

Buurt statistieken

Gegevens uit Buurtschap Magele

Inwoners1.190
Mannen52%
Vrouwen47%

Supermarkten

6 binnen 5 km

Jumbo
Grotestraat 2
1390m
Coop
Ommerweg 5-5A
1984m
Jumbo
Linderflier 25c
3520m

Scholen

10 binnen 5 km

Openbare Basisschool De Schakel
Basisonderwijs · 68 leerlingen
3010m
Basisschool Nieuwoord
Basisonderwijs · 211 leerlingen
3262m
Christelijke basisschool De Ark
Basisonderwijs · 132 leerlingen
3341m

Veelgestelde vragen

Over Achteres 1, Den Ham (Ov)

Welk energielabel heeft Achteres 1?

De woning aan Achteres 1 in Den Ham (Ov) heeft energielabel C.

Is € 798.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van € 798.000 is aan de hoge kant, maar past bij een vrijstaande woning met een groot perceel van 4860 m² in het buitengebied van Den Ham. Het energielabel C is redelijk voor een woning uit 1977. Of de prijs marktconform is, hangt af van de staat van het huis en de vergelijkbare verkopen in de omgeving.

Hoe is de bereikbaarheid van deze woning?

De woning ligt in het buitengebied van Den Ham, dus je bent afhankelijk van de auto. Het treinstation ligt op 4,4 km afstand.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere basisscholen op fietsafstand, zoals Openbare Basisschool De Schakel (3 km) en Basisschool Nieuwoord (3,3 km). Voor voortgezet onderwijs moet je naar CSG Het Noordik (3,4 km).