Vrijstaande woning te koop: Amersfoortsestraatweg 67, Bussum
KopenGooise MerenVrijstaande woningenAmersfoortsestraatweg 67

Amersfoortsestraatweg 67

Bloemenbuurt, Gooise Meren

€ 3.150.000
Buurt Bloemenbuurt, BussumBekijk buurt
Energiezuinige woning met label A+++
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Nieuwbouw uit 2023
Voldoet meestal aan de laatste isolatie-eisen
Ruim woonoppervlak van 580m²
580m² woonoppervlakte
AI-samenvatting

Een vrijstaande woning in Bussum

Deze vrijstaande woning uit 2023 staat in de Bloemenbuurt, een rustige wijk in Bussum. Met 580 m² woonoppervlak en een perceel van 3260 m² is het een royale woning. De prijs van €3.150.000 is aan de hoge kant, maar past bij het formaat en de kwaliteit. Vergelijkbaar aanbod vind je bij vrijstaande woningen in Gooise Meren.

De buurt Bloemenbuurt

De buurt Bloemenbuurt scoort een 9,38 uit één beoordeling. Een bewoner zegt: "Alles wat je nodig hebt is in de buurt. Kapper, supermarkt, school en meer. Ik woon hier al jaren en ben nooit teleurgesteld geweest." De buurt telt 1380 inwoners, met veel gezinnen en ouderen. Het is een groene, rustige omgeving.

Leven in de straat

Voor dagelijkse boodschappen loop je naar Albert Heijn, om de hoek. Ook Ekoplaza en Nettorama zijn op loopafstand. Kinderen gaan naar de Julianaschool Kwartellaan of De Hoeksteen, beide op loopafstand. De gemeente Gooise Meren biedt verder veel voorzieningen.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via VOORMA EN WALCH MAKELAARS IN HET GOOI BUSSUM aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 3.150.000
Prijs per m²€ 5.431
Woonoppervlakte580m²
Perceeloppervlakte3260m²
Bouwjaar2023
EnergielabelA+++
BuurtBloemenbuurt
WijkEng
GemeenteGooise Meren

Locatie

Amersfoortsestraatweg 67, Bussum

Ervaringen uit de buurt

Uitstekend · 1 bewoner

9.4
Olivier
27-06-2024
Heel goed

Alles wat je nodig hebt is in de buurt. Kapper, supermarkt, school en meer. Ik woon hier al jaren en ben nooit teleurgesteld geweest. Ik raad deze buurt aan aan iedereen. Gezellige mensen, veel natuur, veel woonplek en veel horeca.

Buurt statistieken

Gegevens uit Bloemenbuurt

Inwoners1.380
Mannen49%
Vrouwen51%

Supermarkten

27 binnen 5 km

Albert Heijn
Koekoeklaan 88
781m
Ekoplaza
Huizerweg 17-19
1476m
Nettorama
Landstraat 18
1606m

Scholen

52 binnen 5 km

Elan Primair
Speciaal onderwijs · 88 leerlingen
326m
Julianaschool Kwartellaan
Basisonderwijs · 322 leerlingen
470m
De Hoeksteen
Basisonderwijs · 450 leerlingen
574m

Veelgestelde vragen

Over Amersfoortsestraatweg 67, Bussum

Welk energielabel heeft Amersfoortsestraatweg 67?

De woning aan Amersfoortsestraatweg 67 in Bussum heeft energielabel A+++.

Is €3.150.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €3.150.000 is marktconform voor een vrijstaande woning van 580 m² met een perceel van 3260 m² in de Bloemenbuurt. Het energielabel A+++ en het bouwjaar 2023 dragen bij aan de waarde. Vergelijkbare woningen in de regio worden voor soortgelijke bedragen aangeboden.

Hoe is de bereikbaarheid van deze woning?

De woning ligt in Bussum, op 2,6 km van het treinstation. De omgevingsadressendichtheid is 2171, wat duidt op een stedelijke omgeving. De buurt is goed bereikbaar met de auto en het openbaar vervoer.