Vrijstaande woning te koop: Bezaan 43, Almere

Bezaan 43

Noorderplassen West-West, Almere

€ 940.000
Buurt Noorderplassen West-West, AlmereBekijk buurt
Energiezuinige woning met label A
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 199m²
21% groter dan gemiddeld in de buurt
Al 222 dagen op de markt
Gemiddeld in de buurt is 53 dagen
AI-samenvatting

Een royale vrijstaande woning in Almere

Deze vrijstaande woning uit 2014 staat in een rustige, groene buurt. Met 199 m² woonoppervlak en een perceel van 309 m² is er veel ruimte. De woning heeft energielabel A, wat betekent dat hij zeer zuinig is. De vraagprijs van €940.000 is aan de hoge kant vergeleken met andere vrijstaande woningen in Almere.

Noorderplassen W.-West

De buurt Noorderplassen W.-West is een rustige wijk met veel eengezinswoningen. Het is er groen en kindvriendelijk, met veel gezinnen. De meeste woningen zijn na 2010 gebouwd, en alle woningen in de buurt hebben energielabel A. Er zijn geen buurtreviews beschikbaar.

Leven in de straat

Voor dagelijkse boodschappen kun je terecht bij Vomar, op een kilometer afstand. Ook Albert Heijn en PLUS zijn binnen een paar kilometer te vinden. Basisscholen zoals Oecumenische Daltonschool De Windwijzer en De Ontdekking zitten om de hoek. De gemeente Almere biedt verder ruime voorzieningen.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via BAAR Makelaardij op Vastgoed Nederland aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 oktober 2025
StatusBeschikbaar
Prijs€ 940.000
Prijs per m²€ 4.724
Woonoppervlakte199m²
Perceeloppervlakte309m²
Bouwjaar2014
EnergielabelA
BuurtNoorderplassen West-West
WijkNoorderplassen
GemeenteAlmere

Locatie

Bezaan 43, Almere

Buurt statistieken

Gegevens uit Noorderplassen West-West

Inwoners1.635
Mannen51%
Vrouwen49%

Woningmarkt

Gegevens uit Noorderplassen West-West

Woningvoorraad503
Gem. WOZ-waarde€ 589.000
Koopwoningen96%
Huurwoningen4%

Supermarkten

14 binnen 5 km

Vomar
Grootzeil 52
1029m
Albert Heijn
Lavendelplantsoen 60
2581m
PLUS
Wim Kanplein 2
2830m

Scholen

36 binnen 5 km

Oecumenische Daltonschool De Windwijzer
Basisonderwijs · 271 leerlingen
905m
De Ontdekking
Basisonderwijs · 858 leerlingen
1029m
Openbare basisschool De Heliotroop
Basisonderwijs · 272 leerlingen
2463m

Veelgestelde vragen

Over Bezaan 43, Almere

Welk energielabel heeft Bezaan 43?

De woning aan Bezaan 43 in Almere heeft energielabel A.

Is de prijs van €940.000 reëel voor deze woning?

De vraagprijs ligt boven de gemiddelde vraagprijs in de buurt (€725.833) en ook boven de gemiddelde verkoopprijs van €852.188. De woning is echter groter dan gemiddeld (199 m² vs 164 m²) en heeft energielabel A. Of de prijs reëel is, hangt af van de specifieke kenmerken en de markt.

Hoe is de buurt Noorderplassen W.-West?

Het is een rustige, groene buurt met veel eengezinswoningen en gezinnen. De woningen zijn relatief nieuw (na 2010) en allemaal energielabel A. Er zijn weinig voorzieningen op loopafstand, maar supermarkten en scholen zijn binnen een paar kilometer te vinden.