Vrijstaande woning te koop: Bijlokestraat 22, Axel
KopenTerneuzenVrijstaande woningenBijlokestraat 22

Bijlokestraat 22

Kern Axel, Terneuzen

€ 479.500
Buurt Kern Axel, AxelBekijk buurt
Ruim woonoppervlak van 158m²
158m² woonoppervlakte
Vrijstaande woning
Geen directe buren
Albert Heijn op 489m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
AI-samenvatting

Een vrijstaand huis met karakter in Axel

Deze vrijstaande woning uit 1960 staat in een rustige straat in Axel, een dorp waar voorzieningen dichtbij zijn. Met 158 m² woonoppervlak en een perceel van 466 m² is er ruimte genoeg. De woning heeft energielabel D, wat betekent dat je nog wat kunt verbeteren aan de isolatie. De vraagprijs van €479.500 is marktconform voor een vrijstaande woningen in Terneuzen van dit formaat.

Kern Axel: een dorp met voorzieningen om de hoek

Axel is een dorp waar je dagelijkse boodschappen en scholen op loopafstand vindt. Een bewoner zegt: "Alles is goed dichtbij. Hier is bijna alles wat je nodig hebt." De buurt Kern Axel heeft een gemiddelde score van 8,38 op basis van één beoordeling. Het is een gemengde buurt met zowel gezinnen als ouderen.

Het dagelijks leven in de straat

Voor je boodschappen kun je terecht bij Albert Heijn op 5 minuten lopen of Aldi om de hoek. Basisschool Sterrenpracht en Prinses Marijkeschool zijn allebei op loopafstand. Ook een park of plantsoen is twee straten verder. De gemeente Terneuzen biedt verder rust en ruimte.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Spuesens makelaars & taxateurs aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 479.500
Prijs per m²€ 3.035
Woonoppervlakte158m²
Perceeloppervlakte466m²
Bouwjaar1960
EnergielabelD
BuurtKern Axel
WijkKern Axel
GemeenteTerneuzen

Locatie

Bijlokestraat 22, Axel

Ervaringen uit de buurt

Zeer goed · 1 bewoner

8.4
Jdp
15-09-2024
Axel

Alles is goed dichtbij. Hier is bijna alles wat je nodig hebt. Het is erg hygiënisch. Onderwijs is zeer goed. Allemaal aardige docenten.

Buurt statistieken

Gegevens uit Kern Axel

Inwoners7.075
Mannen49%
Vrouwen51%

Supermarkten

3 binnen 5 km

Albert Heijn
Szydlowskiplein 20 22
489m
Aldi
Tuinstraat 3+5
508m
SPAR
Kerkplein 1
4898m

Scholen

6 binnen 5 km

Basisschool Sterrenpracht
Basisonderwijs · 177 leerlingen
285m
Prinses Marijkeschool
Basisonderwijs · 122 leerlingen
300m
Basisschool de Warande Protestants Christelijk Onderwijs
Basisonderwijs · 189 leerlingen
491m

Veelgestelde vragen

Over Bijlokestraat 22, Axel

Welk energielabel heeft Bijlokestraat 22?

De woning aan Bijlokestraat 22 in Axel heeft energielabel D.

Is €479.500 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €479.500 is marktconform voor een vrijstaande woning van 158 m² in Axel. Vergelijkbare woningen in de buurt worden voor uiteenlopende prijzen verkocht, afhankelijk van staat en locatie. Het energielabel D kan invloed hebben op de maandlasten, maar de prijs lijkt in lijn met wat je in deze regio mag verwachten.

Hoe is de buurt Kern Axel om in te wonen?

Kern Axel is een dorpse buurt waar voorzieningen dichtbij zijn. Bewoners waarderen de nabijheid van winkels, scholen en groen. Het is er rustig en hygiënisch, met een gemengde bevolking van gezinnen en ouderen. De omgevingsadressendichtheid is laag, wat bijdraagt aan een ruimtelijk gevoel.