Vrijstaande woning te koop: Boltsebroek 1, Escharen

Boltsebroek 1

Escharen buitengebied West inclusief Raam, Land van Cuijk

€ 2.200.000
Buurt Escharen buitengebied West inclusief Raam, EscharenBekijk buurt
Energiezuinige woning met label A
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 297m²
297m² woonoppervlakte
Vrijstaande woning
Geen directe buren
AI-samenvatting

Rust en ruimte aan de Raam

Dit vrijstaande huis uit 1952 ligt aan de rand van Escharen, met uitzicht over het buitengebied. De woning is in de loop der jaren flink uitgebreid en gemoderniseerd, met een energielabel A. Met 297 m² woonoppervlak en een perceel van maar liefst 1,8 hectare is er volop plek voor een gezin, hobby's of paarden. De vraagprijs van €2.200.000 is aan de hoge kant, maar past bij de schaal en de ligging. Vergelijk het aanbod met andere vrijstaande woningen in Land van Cuijk.

Escharen buitengebied West incl. Raam

De buurt Escharen buitengebied West incl. Raam is dunbevolkt: er wonen 175 mensen, vooral in gezinnen en stellen. De meeste woningen zijn koop en eengezins. Het is er stil, met veel groen en water. Er zijn geen buurtreviews beschikbaar, maar de cijfers spreken voor zich: een lage misdaadcijfer en veel rust.

Leven in de straat

Voor de dagelijkse boodschappen rijd je naar Jumbo op twee kilometer of Albert Heijn op drie kilometer. Basisschool De Ester ligt op een kwartier lopen, en voor voortgezet onderwijs ga je naar Merletcollege Grave op een halfuur lopen. De gemeente Land van Cuijk biedt verder voorzieningen zoals een restaurant op 1,6 km en een park op 3 km.

Bron en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Stonevest B.V. en Vastgoed Nederland.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt19 september 2025
StatusBeschikbaar
Prijs€ 2.200.000
Prijs per m²€ 7.407
Woonoppervlakte297m²
Perceeloppervlakte18690m²
Bouwjaar1952
EnergielabelA
BuurtEscharen buitengebied West inclusief Raam
WijkEscharen
GemeenteLand van Cuijk

Locatie

Boltsebroek 1, Escharen

Buurt statistieken

Gegevens uit Escharen buitengebied West inclusief Raam

Inwoners175
Mannen49%
Vrouwen51%

Supermarkten

5 binnen 5 km

Jumbo
Essinklaan 72
2452m
Albert Heijn
Hoofschestraat 2 8
3151m
Nettorama
Arnoud van Gelderweg 87
3339m

Scholen

11 binnen 5 km

Basisschool De Ester
Basisonderwijs · 104 leerlingen
1516m
Merletcollege Grave
Voortgezet onderwijs · 595 leerlingen
2384m
Basisschool De Sprankel
Basisonderwijs · 176 leerlingen
2631m

Veelgestelde vragen

Over Boltsebroek 1, Escharen

Welk energielabel heeft Boltsebroek 1?

De woning aan Boltsebroek 1 in Escharen heeft energielabel A.

Is €2.200.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs is hoog, maar past bij de omvang: 297 m² woonoppervlak en een perceel van 18.690 m². Vergelijkbare vrijstaande woningen met zoveel grond zijn schaars in de regio. Het energielabel A en de ligging in het buitengebied dragen bij aan de waarde. Of de prijs marktconform is, hangt af van de staat van het onderhoud en de exacte afwerking.

Hoe is de bereikbaarheid van Escharen buitengebied?

De buurt is alleen met de auto goed bereikbaar. Het dichtstbijzijnde treinstation ligt op 11,2 km. Openbaar vervoer is beperkt. Voor dagelijkse boodschappen ben je aangewezen op de auto: de dichtstbijzijnde supermarkt (Jumbo) is 2,5 km verderop.