Vrijstaande woning te koop: Bonnen 2, Gieten
Verkocht onder voorbehoud

Bonnen 2

Gieten, Aa en Hunze

€ 549.000
Buurt Gieten, GietenBekijk buurt
Verkocht onder voorbehoud
De verkoop is nog niet definitief
Energiezuinige woning met label A
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 183m²
183m² woonoppervlakte
AI-samenvatting

Rust en ruimte in Gieten

Deze vrijstaande woning aan de Bonnen in Gieten ademt rust en ruimte. Met 183 m² woonoppervlak en een perceel van 463 m² is er volop plek voor een gezin. Het energielabel A betekent dat je weinig kwijt bent aan stookkosten. De vraagprijs van €549.000 is scherp vergeleken met andere vrijstaande woningen in Aa en Hunze in de buurt.

De buurt Gieten

Gieten is een dorp met zo'n 4.775 inwoners, waarvan een groot deel 65 jaar of ouder is. De sfeer wordt wisselend ervaren: een bewoner zegt: "Super gezellige buurt met buurtbeveiliging (whatsapp groep), gezellige buren en een fijne sfeer met zijn allen." Een ander noemt het "Onrustig, vooral veel jongelui die drugs dealen of in de buurt veel lawaai en ruzie maken." Op basis van twee beoordelingen scoort de buurt een 6,94. De meeste woningen zijn eengezinswoningen en koopwoningen. Bekijk ook de cijfers over Gieten.

Het dagelijks leven

Voor de dagelijkse boodschappen loop je naar de Jumbo (om de hoek) of de Lidl (twee straten verder). Kindcentrum De Marke en de Bonnerschool zijn beide op loopafstand. Het Dr. Nassau College voor voortgezet onderwijs zit tien minuten lopen. De gemeente Aa en Hunze biedt verder rust en groen.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via NAMACO Aa & Hunze op Funda aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusVerkocht onder voorbehoud
Prijs€ 549.000
Prijs per m²€ 3.000
Woonoppervlakte183m²
Perceeloppervlakte463m²
Bouwjaar2001
EnergielabelA
BuurtGieten
WijkGieten
GemeenteAa en Hunze

Locatie

Bonnen 2, Gieten

Ervaringen uit de buurt

Voldoende · 2 bewoners

4.8
Tess
05-07-2025
Onrustig, vooral veel jongelui die drugs dealen of in de buurt veel lawaai en ruzie maken

De veiligheid in Gieten vind ik heel slecht, veel jongelui zijn erg asociaal. Ik durf ‘s avonds / ‘s nachts niet (als meisje) alleen over straat. De gemeenschap is ongezellig, er word snel ruzie gemaakt en de jongeren zijn verschrikkelijk asociaal. Voorzieningen zijn er amper, er is niks te doen voor de jeugd. Wel een aantal winkels en 1 snackbar & 2 pizzeria’s. Bereikbaarheid is opzich prima, met de bus kun je makkelijk op het OV komen. Met de auto is het nog makkelijker. Het onderwijs is heel uitgebreid voor 1 dorp. Er zijn 2 basisscholen, 2 kinderopvangen en 1 middelbareschool.

9.1
Lieke Sagel
16-09-2024
Gezellig

Super gezellige buurt met buurtbeveiliging (whatsapp groep), gezellige buren en een fijne sfeer met zijn allen.

Buurt statistieken

Gegevens uit Gieten

Inwoners4.775
Mannen48%
Vrouwen52%

Woningmarkt

Gegevens uit Gieten

Woningvoorraad2.295
Gem. WOZ-waarde€ 321.000
Koopwoningen67%
Huurwoningen33%

Supermarkten

2 binnen 5 km

Jumbo
Stationsstraat 37
480m
Lidl
De Trog 42
585m
Coop
Zuidlaarderweg 89
6578m

Scholen

6 binnen 5 km

Kindcentrum De Marke
Basisonderwijs · 38 leerlingen
497m
Bonnerschool
Basisonderwijs · 111 leerlingen
501m
Dr. Nassau College locatie Aa en Hunze