Vrijstaande woning te koop: Borculoseweg 20, Neede
KopenBerkellandVrijstaande woningenBorculoseweg 20

Borculoseweg 20

De Berg, Berkelland

€ 575.000
Buurt De Berg, NeedeBekijk buurt
Energiezuinige woning met label B
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 331m²
331m² woonoppervlakte
Vrijstaande woning
Geen directe buren
AI-samenvatting

Een vrijstaande woning met karakter in Neede

Deze vrijstaande woning uit 1930 aan de Borculoseweg 20 ademt sfeer en ruimte. Met 331 m² woonoppervlak en een perceel van 710 m² is er volop plek voor een gezin of wie van ruimte houdt. Het energielabel B betekent dat je niet voor verrassingen komt te staan. De vraagprijs van €575.000 is marktconform voor een woning van dit formaat in deze omgeving. Bekijk ook het aanbod van vrijstaande woningen in Berkelland.

De Berg: een rustige, groene buurt

De woning ligt in de buurt De Berg, een rustige woonwijk in Neede. De buurt telt ruim 1200 inwoners en heeft een dorps karakter. Het is een gemengde buurt met zowel gezinnen als ouderen. De meeste woningen zijn eengezinswoningen en iets meer dan de helft is koop. De buurt De Berg is niet erg stedelijk, met een omgevingsadressendichtheid van 779 adressen per km². Er zijn geen buurtreviews beschikbaar, maar de cijfers spreken voor zich: het is een veilige buurt met weinig misdrijven.

Dagelijks leven in de straat

Voor je dagelijkse boodschappen loop je naar de Albert Heijn, die om de hoek ligt op 85 meter. Ook de Jumbo is op loopafstand, twee straten verder. Voor de kinderen zijn er meerdere basisscholen in de buurt: Openbare Basisschool De Marke op 380 meter, Dr. Ariëns Daltonschool op 473 meter en Openbare basisschool De Hofmaat op 483 meter. Het voortgezet onderwijs is op 1,9 km afstand. De gemeente Berkelland biedt een fijne mix van rust en voorzieningen.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Blik Makelaars B.V. op Vastgoed Nederland aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt5 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 575.000
Prijs per m²€ 1.737
Woonoppervlakte331m²
Perceeloppervlakte710m²
Bouwjaar1930
EnergielabelB
BuurtDe Berg
WijkNeede
GemeenteBerkelland

Locatie

Borculoseweg 20, Neede

Buurt statistieken

Gegevens uit De Berg

Inwoners1.225
Mannen49%
Vrouwen51%

Supermarkten

7 binnen 5 km

Albert Heijn
Borculoseweg 11
85m
Jumbo
Zwaluwstraat 11
287m
SPAR express
Rondweg 14
1149m

Scholen

12 binnen 5 km

Openbare Basisschool De Marke
Basisonderwijs · 83 leerlingen
380m
Dr. Ariëns Daltonschool
Basisonderwijs · 111 leerlingen
473m
Openbare basisschool De Hofmaat
Basisonderwijs · 157 leerlingen
483m

Veelgestelde vragen

Over Borculoseweg 20, Neede

Welk energielabel heeft Borculoseweg 20?

De woning aan Borculoseweg 20 in Neede heeft energielabel B.

Is €575.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €575.000 is marktconform voor een vrijstaande woning van 331 m² met een perceel van 710 m² in Neede. Het energielabel B is gunstig voor de stookkosten. Vergelijkbare woningen in de regio worden voor uiteenlopende prijzen aangeboden, maar deze prijs past bij de grootte en het bouwjaar 1930.

Hoe is de buurt De Berg om in te wonen?

De Berg is een rustige, groene buurt met een dorps karakter. Er wonen veel gezinnen en ouderen, en de buurt is veilig met weinig misdrijven. De meeste woningen zijn eengezinswoningen en de helft is koop. Het is niet erg stedelijk, dus je hebt veel rust en ruimte.

Zijn er goede scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere basisscholen op loopafstand: Openbare Basisschool De Marke (380 m), Dr. Ariëns Daltonschool (473 m) en Openbare basisschool De Hofmaat (483 m). Het voortgezet onderwijs is op 1,9 km afstand, dus ook goed bereikbaar.

Hoe ver is het naar het treinstation?

Het dichtstbijzijnde treinstation is op 12,7 km afstand. Dat is ongeveer 15 minuten met de auto of een half uur met de bus. De buurt is niet direct op het OV georiënteerd, maar met de auto ben je snel op de snelweg.

Wat is het energielabel en wat betekent dat?

Het energielabel is B, wat betekent dat de woning redelijk zuinig is. Je kunt lagere stookkosten verwachten dan bij een woning met label D of lager. Het is een goed uitgangspunt voor een woning uit 1930.

Zijn er supermarkten in de buurt?

Ja, de Albert Heijn ligt op 85 meter afstand, dus om de hoek. Ook de Jumbo is op 287 meter, twee straten verder. Voor een grotere keuze zijn er binnen 5 km nog vijf andere supermarkten.