Vrijstaande woning te koop: Bosweg 17A, Hoogersmilde

Bosweg 17A

Verspreide huizen Hoogersmilde, Midden-Drenthe

€ 125.000
Buurt Verspreide huizen Hoogersmilde, HoogersmildeBekijk buurt
Ruim woonoppervlak van 139m²
139m² woonoppervlakte
Vrijstaande woning
Geen directe buren
Populaire buurt voor senioren
31% van de bewoners is 65+
AI-samenvatting

Rust en ruimte aan de Bosweg

Deze vrijstaande woning uit 1970 staat in een landelijke omgeving, waar je echt tot rust komt. Met 139 m² woonoppervlak en een enorm perceel van 12.512 m² is er volop plek. De vraagprijs van €125.000 is aan de lage kant voor een vrijstaande woning, zeker vergeleken met andere vrijstaande woningen in Midden-Drenthe.

De buurt: Verspreide huizen Hoogersmilde

De buurt Verspreide huizen Hoogersmilde is dunbevolkt, met 310 inwoners verspreid over het gebied. Het is een rustige omgeving, vooral bewoond door ouderen en gezinnen. Er zijn geen buurtreviews beschikbaar, maar de lage misdaadcijfers (15 misdrijven) spreken voor zich.

Dagelijks leven in de straat

Voor de dagelijkse boodschappen kun je terecht bij de Coop op ruim een kilometer afstand. De dichtstbijzijnde basisschool, Openbare Basisschool de Riemsloot, ligt op 5,6 km. In de gemeente Midden-Drenthe zijn er meer voorzieningen, maar voor deze woning geldt: je woont echt in de natuur.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via ERA Makelaardij Het Raadhuis op Pararius aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt24 februari 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 125.000
Prijs per m²€ 899
Woonoppervlakte139m²
Perceeloppervlakte12512m²
Bouwjaar1970
EnergielabelG
BuurtVerspreide huizen Hoogersmilde
WijkHoogersmilde
GemeenteMidden-Drenthe

Locatie

Bosweg 17A, Hoogersmilde

Buurt statistieken

Gegevens uit Verspreide huizen Hoogersmilde

Inwoners310
Mannen53%
Vrouwen48%

Supermarkten

1 binnen 5 km

Coop
Rijksweg 183
1166m
Aldi
Vaart Zuidzijde 55
5831m
Poiesz
Vaart Zuidzijde 47
5900m

Veelgestelde vragen

Over Bosweg 17A, Hoogersmilde

Welk energielabel heeft Bosweg 17A?

De woning aan Bosweg 17A in Hoogersmilde heeft energielabel G.

Is €125.000 een realistische prijs voor deze woning?

Ja, de vraagprijs van €125.000 is aan de lage kant voor een vrijstaande woning van 139 m² met een perceel van 12.512 m². Het energielabel G is wel een aandachtspunt, want dat betekent hoge stookkosten. Vergelijkbare woningen in de regio zijn vaak duurder, maar de exacte marktwaarde hangt af van de staat en de ligging.

Wat betekent energielabel G voor mijn maandlasten?

Energielabel G is het minst zuinige label. De woning is slecht geïsoleerd, dus je kunt hoge stookkosten verwachten. Een energieadvies kan inzicht geven in de te verwachten kosten en mogelijke verbeteringen.

Hoe ver is het naar het treinstation?

Het dichtstbijzijnde treinstation ligt op 13,1 km afstand. Dat is ongeveer 15 minuten met de auto. Voor dagelijks woon-werkverkeer ben je dus aangewezen op de auto of bus.

Zijn er scholen in de buurt?

De dichtstbijzijnde basisschool is Openbare Basisschool de Riemsloot op 5,6 km. Andere scholen, zoals Christelijke Basisschool De Mandebrink en Kindcentrum De Schutkampen, liggen op 6 tot 7 km. Voor voortgezet onderwijs moet je naar een school op 9,5 km afstand.