Vrijstaande woning te koop: Bosweg 29, Beek (Gem. Berg En Dal)

Bosweg 29

Beek-Midden, Berg en Dal

€ 1.475.000
Buurt Beek-Midden, Beek (Gem. Berg En Dal)Bekijk buurt
Ruim woonoppervlak van 260m²
260m² woonoppervlakte
Vrijstaande woning
Geen directe buren
Populaire buurt voor senioren
35% van de bewoners is 65+
AI-samenvatting

Een royale vrijstaande woning in Beek

Deze vrijstaande woning aan de Bosweg in Beek ademt ruimte en rust. Met een woonoppervlak van 260 m² en een perceel van maar liefst 2315 m² is er volop plek voor een gezin of wie van groen en privacy houdt. De woning uit 1952 heeft energielabel D en staat te koop voor € 1.475.000. Vergeleken met andere vrijstaande woningen in Berg en Dal is de prijs aan de hoge kant, maar het perceel is uitzonderlijk groot.

De buurt Beek-Midden

Beek-Midden is een rustige, groene buurt met veel oudere inwoners: bijna 35% is 65 jaar of ouder. Er wonen relatief veel eenpersoonshuishoudens en de buurt heeft een dorps karakter. Een bewoner zegt: "Fijne buurt, fijne buren en alles wat je nodig hebt binnen bereik, kort van Duitsland." De buurt Beek-Midden is niet erg stedelijk (omgevingsadressendichtheid 721) en biedt een veilige, groene woonomgeving.

Leven in de straat

Voor dagelijkse boodschappen loop je naar de PLUS, die om de hoek zit. Ook de basisschool Titus Brandsma is op loopafstand. Voor het voortgezet onderwijs moeten kinderen iets verder, naar Notre Dame des Anges op bijna 2 km. In de buurt zijn ook een huisartsenpraktijk en een park of plantsoen dichtbij. De gemeente Berg en Dal biedt een landelijke omgeving met goede voorzieningen.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Hestia makelaars & taxateurs op Funda.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt6 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 1.475.000
Prijs per m²€ 5.673
Woonoppervlakte260m²
Perceeloppervlakte2315m²
Bouwjaar1952
EnergielabelD
BuurtBeek-Midden
WijkBeek
GemeenteBerg en Dal

Locatie

Bosweg 29, Beek (Gem. Berg En Dal)

Ervaringen uit de buurt

Uitstekend · 1 bewoner

9.5
Ronoja
23-10-2025
Super buurt

Fijne buurt, fijne buren en alles wat je nodig hebt binnen bereik, kort van Duitsland

Buurt statistieken

Gegevens uit Beek-Midden

Inwoners1.685
Mannen49%
Vrouwen51%

Supermarkten

14 binnen 5 km

PLUS
Waterstraat 27
606m
Coop
Van 't Santstraat 380
3048m
PLUS
Tooropstraat 16-26
3428m

Scholen

28 binnen 5 km

Basisschool Titus Brandsma
Basisonderwijs · 113 leerlingen
853m
Notre Dame des Anges
Voortgezet onderwijs · 569 leerlingen
1798m
St. Maartenschool
Speciaal onderwijs · 191 leerlingen
1937m

Veelgestelde vragen

Over Bosweg 29, Beek (Gem. Berg En Dal)

Welk energielabel heeft Bosweg 29?

De woning aan Bosweg 29 in Beek (Gem. Berg En Dal) heeft energielabel D.

Is € 1.475.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van € 1.475.000 is aan de hoge kant, maar het perceel van 2315 m² is uitzonderlijk groot voor een vrijstaande woning in Beek. De prijs per m² is daardoor relatief laag. Of de prijs marktconform is, hangt af van de staat van de woning en de vergelijkbare verkopen in de buurt.

Hoe is de buurt Beek-Midden om in te wonen?

Beek-Midden is een rustige, groene buurt met een dorps karakter. Bewoners waarderen de fijne buren en de nabijheid van voorzieningen. De buurt heeft veel oudere inwoners en een lage stedelijkheidsgraad. Het is een veilige omgeving met weinig criminaliteit.