Vrijstaande woning te koop: Brahmsstraat 2, Veenendaal

Brahmsstraat 2

Componistenbuurt, Veenendaal

€ 699.000
Buurt Componistenbuurt, VeenendaalBekijk buurt
Ruim woonoppervlak van 141m²
141m² woonoppervlakte
Vrijstaande woning
Geen directe buren
Populaire buurt voor doorstromers
32% van de bewoners is 45-65 jaar
AI-samenvatting

Brahmsstraat 2, Veenendaal

Deze vrijstaande woning aan de Brahmsstraat staat in een rustige, groene buurt. Met 141 m² woonoppervlak en een ruime tuin van 357 m² is het een fijn thuis voor wie van ruimte houdt. De woning uit 1989 is goed onderhouden en voelt licht en ruimtelijk. De vraagprijs van €699.000 is marktconform voor vrijstaande woningen in Veenendaal.

Componistenbuurt

De buurt Componistenbuurt is een rustige wijk met veel groen en speeltuinen. Op basis van één beoordeling zegt een bewoner: "Goede ervaring. Het is schoon, veilig en gezellige mensen." De buurt telt veel gezinnen en eenpersoonshuishoudens, en de meeste woningen zijn eengezinswoningen in koop.

Leven in de straat

's Ochtends haal je brood bij de Albert Heijn om de hoek (658 m) of de Jumbo (744 m). Kinderen lopen naar de Protestantse Christelijke Basisschool de Grondtoon, die twee straten verder ligt (321 m). Ook WereldKidz Achtbaan (514 m) en KBS de Vuurvlinder (515 m) zijn op loopafstand. De gemeente Veenendaal biedt verder voldoende voorzieningen zoals een park op loopafstand (0,3 km).

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Janssen & Van Dijk Garantiemakelaars aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt10 april 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 699.000
Prijs per m²€ 4.957
Woonoppervlakte141m²
Perceeloppervlakte357m²
Bouwjaar1989
BuurtComponistenbuurt
WijkWest
GemeenteVeenendaal

Locatie

Brahmsstraat 2, Veenendaal

Ervaringen uit de buurt

Zeer goed · 1 bewoner

8.4
Jooss
02-09-2024
Goede veilige gezellige buurt

Goede ervaring. Het is schoon, veilig en gezellige mensen. Goed te bereiken, voorzieningen in de buurt. Genoeg speeltuinen en een school op loopafstand.

Buurt statistieken

Gegevens uit Componistenbuurt

Inwoners2.465
Mannen51%
Vrouwen49%

Supermarkten

17 binnen 5 km

Albert Heijn
Veenslag 7
658m
Jumbo
Prins Willem-Alexanderpark 617
744m
Boni
Scheepjeshof 30
1518m

Scholen

36 binnen 5 km

Protestants Christelijke Basisschool de Grondtoon
Basisonderwijs · 407 leerlingen
321m
WereldKidz Achtbaan
Basisonderwijs · 129 leerlingen
514m
KBS de Vuurvlinder
Basisonderwijs · 217 leerlingen
515m

Veelgestelde vragen

Over Brahmsstraat 2, Veenendaal

Is €699.000 een realistische prijs voor deze vrijstaande woning?

De vraagprijs van €699.000 is marktconform voor een vrijstaande woning van 141 m² met een perceel van 357 m² in de Componistenbuurt. De woning is uit 1989 en verkeert in goede staat. Vergelijkbare woningen in de buurt worden voor vergelijkbare bedragen aangeboden.

Hoe is de bereikbaarheid van de Brahmsstraat?

De woning ligt op 1,6 km van het treinstation van Veenendaal, goed te doen met de fiets of een korte wandeling. De buurt is rustig en goed bereikbaar met de auto. Voor dagelijkse boodschappen zijn Albert Heijn en Jumbo op loopafstand.