Vrijstaande woning te koop: Buitenplaats 28, Dronten
Verkocht onder voorbehoud
KopenDrontenVrijstaande woningenBuitenplaats 28

Buitenplaats 28

Ketelhaven, Dronten

€ 175.000
Buurt Ketelhaven, DrontenBekijk buurt
Verkocht onder voorbehoud
De verkoop is nog niet definitief
Vrijstaande woning
Geen directe buren
Populaire buurt voor doorstromers
42% van de bewoners is 45-65 jaar
AI-samenvatting

Een vrijstaand huis in een rustige omgeving

Deze vrijstaande woning aan Buitenplaats 28 in Dronten staat in een landelijke, rustige buurt. Met 38 m² woonoppervlak en een perceel van 168 m² is het een compacte woning. De woning uit 1971 heeft energielabel D, wat betekent dat je rekening kunt houden met gemiddelde stookkosten. De vraagprijs van €175.000 is aan de scherpe kant voor een vrijstaande woning in deze regio. Bekijk ook het aanbod van vrijstaande woningen in Dronten voor vergelijkbare opties.

Ketelhaven: een kleine, rustige buurt

De woning ligt in de buurt Ketelhaven, een kleine woonkern met ongeveer 625 inwoners. De buurt is erg rustig, met veel 45-plussers en een laag aantal voorzieningen. Het is een plek waar je de stilte opzoekt. De meeste woningen zijn koopwoningen, en de buurt heeft een niet-stedelijk karakter. Er zijn geen buurtreviews beschikbaar, dus het beeld is gebaseerd op de CBS-data.

Het dagelijks leven in de straat

Voor dagelijkse boodschappen ben je aangewezen op de supermarkten in Dronten, zoals Albert Heijn en Jumbo, die op ruim 6 km afstand liggen. Basisscholen zoals Aan Boord en Kbs de Toekomst zijn ook op ongeveer 6 km afstand. Het treinstation is 7,3 km verderop. De gemeente Dronten biedt verder voorzieningen zoals restaurants op 1,1 km afstand.

Over de aanbieding

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Zuiderhoek Makelaars op Funda aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusVerkocht onder voorbehoud
Prijs€ 175.000
Prijs per m²€ 4.605
Woonoppervlakte38m²
Perceeloppervlakte168m²
Bouwjaar1971
EnergielabelD
BuurtKetelhaven
WijkBuitengebied Dronten
GemeenteDronten

Locatie

Buitenplaats 28, Dronten

Buurt statistieken

Gegevens uit Ketelhaven

Inwoners625
Mannen52%
Vrouwen48%

Supermarkten

0 binnen 5 km

Albert Heijn
Kop van Het Ruim 1
6316m
Albert Heijn
Beursstraat 12
6379m
Aldi
Schans 51
6418m

Veelgestelde vragen

Over Buitenplaats 28, Dronten

Welk energielabel heeft Buitenplaats 28?

De woning aan Buitenplaats 28 in Dronten heeft energielabel D.

Is €175.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €175.000 voor een vrijstaande woning van 38 m² in Ketelhaven is aan de lage kant vergeleken met andere vrijstaande woningen in Dronten. Het is een compacte woning met een klein perceel, wat de prijs verklaart. Of het een goede deal is, hangt af van je wensen en de staat van de woning.

Hoe is de bereikbaarheid van Ketelhaven?

Ketelhaven is een rustige buurt in het buitengebied van Dronten. Voor dagelijkse voorzieningen zoals supermarkten en scholen moet je naar Dronten, op ongeveer 6-8 km afstand. Een auto is hier handig.

Wat betekent energielabel D voor deze woning?

Energielabel D betekent dat de woning een gemiddelde energiezuinigheid heeft. Je kunt verwachten dat de stookkosten redelijk zijn, maar niet extreem laag.

Zijn er scholen in de buurt van deze woning?

De dichtstbijzijnde basisscholen zijn Aan Boord (6 km) en Kbs de Toekomst (6,2 km). Voor voortgezet onderwijs zijn Ichthus College Vmbo en Almere College op ongeveer 5,5 km. De afstanden zijn prima met de fiets of auto.