Vrijstaande woning te koop: Bunderstraat 36, Schijndel
Verkocht onder voorbehoud
KopenMeierijstadVrijstaande woningenBunderstraat 36

Bunderstraat 36

De Borne 1, Meierijstad

€ 889.000
Buurt De Borne 1, SchijndelBekijk buurt
Verkocht onder voorbehoud
De verkoop is nog niet definitief
Energiezuinige woning met label A
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 203m²
203m² woonoppervlakte
AI-samenvatting

Een royale vrijstaande woning in Schijndel

Deze vrijstaande woning uit 1994 staat in een rustige buurt van Schijndel. Met 203 m² woonoppervlak en een perceel van 520 m² is er volop ruimte. Het energielabel A betekent dat je lage stookkosten kunt verwachten. De vraagprijs van €889.000 is aan de hoge kant, maar past bij het aanbod van vrijstaande woningen in Meierijstad.

De Borne 1: een rustige, groene buurt

De woning ligt in buurt De Borne 1, een wijk met veel eengezinswoningen en een mix van gezinnen en ouderen. De buurt is rustig en groen, met een park op loopafstand. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar, maar de cijfers laten zien dat het een stabiele buurt is met een doorsnee inkomensniveau.

Dagelijks leven in de straat

Voor je dagelijkse boodschappen kun je terecht bij Jumbo, dat om de hoek ligt. Ook Aldi en PLUS zijn op loopafstand. Kinderen kunnen naar Basisschool De Heijcant, twee straten verder, of naar Basisschool 't Kwekkeveld, tien minuten lopen. Het voortgezet onderwijs zit nog dichterbij, met Elde College op vijf minuten lopen. De gemeente Meierijstad biedt verder alle voorzieningen die je nodig hebt.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Meierijstad Makelaardij op Funda.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusVerkocht onder voorbehoud
Prijs€ 889.000
Prijs per m²€ 4.379
Woonoppervlakte203m²
Perceeloppervlakte520m²
Bouwjaar1994
EnergielabelA
BuurtDe Borne 1
WijkSchijndel
GemeenteMeierijstad

Locatie

Bunderstraat 36, Schijndel

Buurt statistieken

Gegevens uit De Borne 1

Inwoners1.410
Mannen49%
Vrouwen51%

Supermarkten

8 binnen 5 km

Jumbo
Sint Jorisplein 4
485m
Aldi
Hoofdstraat 154
848m
PLUS
Hoofdstraat 121
890m

Scholen

15 binnen 5 km

Elde College Schijndel voor VWO HAVO VMBO LWOO en PRO
Voortgezet onderwijs · 83 leerlingen
462m
Elde College Schijndel voor VWO HAVO VMBO LWOO en PRO
Voortgezet onderwijs · 1428 leerlingen
512m
Basisschool De Heijcant
Basisonderwijs · 291 leerlingen
677m

Veelgestelde vragen

Over Bunderstraat 36, Schijndel

Welk energielabel heeft Bunderstraat 36?

De woning aan Bunderstraat 36 in Schijndel heeft energielabel A.

Is €889.000 een realistische prijs voor deze vrijstaande woning?

De vraagprijs van €889.000 is aan de hoge kant voor een vrijstaande woning in Schijndel. De woning heeft een groot woonoppervlak van 203 m², een perceel van 520 m² en energielabel A, wat de prijs deels verklaart. Vergelijkbare woningen in de buurt zijn vaak iets lager geprijsd, maar de exacte marktwaarde hangt af van de staat en de ligging.

Hoe is de buurt De Borne 1 om in te wonen?

De Borne 1 is een rustige, groene buurt met veel eengezinswoningen. Er wonen zowel gezinnen als ouderen, en de buurt heeft een laag criminaliteitscijfer. Voorzieningen zoals supermarkten, scholen en een park zijn op loopafstand. Het is een fijne plek voor wie van rust en ruimte houdt.