Vrijstaande woning te koop: Burg Letteweg 19, Oostvoorne

Burg Letteweg 19

Oostvoorne, Voorne aan Zee

€ 1.495.000
Buurt Oostvoorne, OostvoorneBekijk buurt
Ruim woonoppervlak van 323m²
323m² woonoppervlakte
Vrijstaande woning
Geen directe buren
Albert Heijn op 345m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
AI-samenvatting

Een royale vrijstaande woning in Oostvoorne

Deze vrijstaande woning aan de Burg Letteweg 19 in Oostvoorne ademt karakter en ruimte. Met 323 m² woonoppervlak en een perceel van 813 m² is er volop plek voor een gezin. Het bouwjaar 1943 geeft de woning een klassieke uitstraling, maar het energielabel E vraagt om aandacht voor verduurzaming. De vraagprijs van €1.495.000 is aan de hoge kant, maar past bij het formaat en de locatie. Vergelijk ook andere vrijstaande woningen in Voorne aan Zee.

Oostvoorne: rustig en groen

Oostvoorne is een dorpse buurt met veel groen en rust. De meeste woningen zijn eengezinswoningen (80%) en koopwoningen (81%), wat bijdraagt aan een stabiele woonomgeving. De bevolking is gemengd, met een flink aandeel 65-plussers (27%) en gezinnen. Er zijn geen buurtreviews beschikbaar, maar de cijfers spreken voor zich: een lage stedelijkheid (4) en een omgevingsadressendichtheid van 780 maken het hier aangenaam wonen. Lees meer over de buurt Oostvoorne.

Het dagelijks leven in de straat

Voor de dagelijkse boodschappen loop je naar Albert Heijn, die op 345 meter afstand ligt, om de hoek dus. Ook zijn er andere supermarkten zoals Lidl en Jumbo op rijafstand. Kinderen kunnen naar obs De Bosrand (282 meter) of CNS De Nieuwe Weg (515 meter), beide basisonderwijs. Voor voortgezet onderwijs moet je naar Brielle, op 4,6 km. De gemeente Voorne aan Zee biedt verder voorzieningen zoals een huisartsenpraktijk op 0,7 km en een park op 0,8 km.

Over de aanbieding

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Kolpa van der Hoek Oostvoorne aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 1.495.000
Prijs per m²€ 4.628
Woonoppervlakte323m²
Perceeloppervlakte813m²
Bouwjaar1943
EnergielabelE
BuurtOostvoorne
WijkOostvoorne
GemeenteVoorne aan Zee

Locatie

Burg Letteweg 19, Oostvoorne

Buurt statistieken

Gegevens uit Oostvoorne

Inwoners4.840
Mannen50%
Vrouwen50%

Supermarkten

5 binnen 5 km

Albert Heijn
Stationsweg 16
345m
Lidl
Ruggeplein 10-20
3827m
Jumbo
Thoelaverweg 1
4746m

Scholen

12 binnen 5 km

obs De Bosrand
Basisonderwijs · 129 leerlingen
282m
Gelinck School Oostvoorne - iHub onderwijs
Speciaal onderwijs · 91 leerlingen
326m
CNS De Nieuwe Weg
Basisonderwijs · 224 leerlingen
515m

Veelgestelde vragen

Over Burg Letteweg 19, Oostvoorne

Welk energielabel heeft Burg Letteweg 19?

De woning aan Burg Letteweg 19 in Oostvoorne heeft energielabel E.

Is €1.495.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €1.495.000 is aan de hoge kant voor een vrijstaande woning in Oostvoorne, maar het woonoppervlak van 323 m² en het perceel van 813 m² zijn uitzonderlijk groot. De prijs weerspiegelt de ruimte en de locatie. Het energielabel E kan wel invloed hebben op de maandlasten, dus het is goed om dat mee te wegen.

Wat is de staat van het energielabel E?

Energielabel E betekent dat de woning relatief veel energie verbruikt. Dit kan leiden tot hogere stookkosten. Het is gebruikelijk om bij een woning uit 1943 te denken aan isolatie, dubbel glas of een moderne cv-ketel.

Hoe is de bereikbaarheid van Oostvoorne?

Oostvoorne is een dorp op het eiland Voorne-Putten. Het dichtstbijzijnde treinstation ligt op 28,4 km afstand, dus je bent aangewezen op de auto of bus. De buurt heeft een lage stedelijkheidsgraad, wat rust biedt maar ook betekent dat voorzieningen verder weg kunnen zijn.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere basisscholen op loopafstand. Obs De Bosrand ligt op 282 meter en CNS De Nieuwe Weg op 515 meter. Voor voortgezet onderwijs moet je naar Brielle, op 4,6 km afstand. Er is ook een kinderdagverblijf op 0,9 km.

Wat voor type woning is dit precies?

Het is een vrijstaande woning met een woonoppervlak van 323 m² op een perceel van 813 m². Het bouwjaar is 1943, wat betekent dat het een karakteristieke uitstraling heeft. Het energielabel is E. De woning is te koop via Kolpa van der Hoek Oostvoorne.

Hoe veilig is de buurt Oostvoorne?

In de CBS-data over Oostvoorne staan 142 misdrijven geregistreerd. Dat is een gemiddeld aantal voor een buurt van deze omvang. De sfeer is rustig en dorps, met veel eengezinswoningen en een laag stedelijkheidsniveau.