Vrijstaande woning te koop: Burg. van Lithstraat 20, Veghel
KopenMeierijstadVrijstaande woningenBurg. van Lithstraat 20

Burg. van Lithstraat 20

Vijverwijk, Meierijstad

€ 895.000
Buurt Vijverwijk, VeghelBekijk buurt
Ruim woonoppervlak van 390m²
390m² woonoppervlakte
Vrijstaande woning
Geen directe buren
Energielabel C
Isolatie kan veel opleveren bij dit label
AI-samenvatting

Een royale vrijstaande woning in Veghel

Deze vrijstaande woning aan de Burg. van Lithstraat 20 in Veghel ademt ruimte en rust. Met 390 m² woonoppervlak en een perceel van 630 m² is er volop plek voor een gezin. De woning uit 1973 heeft energielabel C. Met een vraagprijs van €895.000 is dit aanbod aan de hoge kant, maar dat past bij het formaat. Bekijk ook het aanbod van vrijstaande woningen in Meierijstad.

De buurt Vijverwijk

Vijverwijk is een rustige, groene buurt in Veghel. De meeste woningen zijn eengezinswoningen en het overgrote deel is koop. Er wonen veel gezinnen en ouderen, en de buurt heeft een gemiddelde stedelijkheid. Op basis van de beschikbare beoordelingen is er nog geen bewonersfeedback. De buurt Vijverwijk biedt een prettige woonomgeving.

Leven in de straat

In de ochtend haal je brood bij de Jumbo, die om de hoek zit. Ook de Aldi en Lidl zijn op loopafstand. Voor schoolgaande kinderen is Basisschool Bernadette twee straten verder, en Kindcentrum de Wijzelaar op tien minuten lopen. Het park of plantsoen is naast de deur. De gemeente Meierijstad biedt verder alle voorzieningen.

Bron en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Dragt Makelaars O.G.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt13 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 895.000
Prijs per m²€ 2.295
Woonoppervlakte390m²
Perceeloppervlakte630m²
Bouwjaar1973
EnergielabelC
BuurtVijverwijk
WijkVeghel
GemeenteMeierijstad

Locatie

Burg. van Lithstraat 20, Veghel

Buurt statistieken

Gegevens uit Vijverwijk

Inwoners585
Mannen54%
Vrouwen46%

Supermarkten

7 binnen 5 km

Jumbo
Stationsstraat 11
841m
Jumbo
Verlengde Noordkade 14
877m
Aldi
Vlas en Graan 126
944m

Scholen

18 binnen 5 km

Basisschool Bernadette
Basisonderwijs · 361 leerlingen
1002m
Hub Noord-Brabant vestiging Veghel
Speciaal onderwijs · 103 leerlingen
1026m
SBO de Wissel
Speciaal onderwijs · 140 leerlingen
1191m

Veelgestelde vragen

Over Burg. van Lithstraat 20, Veghel

Welk energielabel heeft Burg. van Lithstraat 20?

De woning aan Burg. van Lithstraat 20 in Veghel heeft energielabel C.

Is €895.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €895.000 is aan de hoge kant voor een vrijstaande woning in Veghel, maar het gaat om een zeer ruime woning van 390 m² met een groot perceel. De prijs per vierkante meter is marktconform voor dit type woning in de regio.

Hoe is de bereikbaarheid van Veghel?

Het treinstation ligt op 18 km afstand, dus voor het openbaar vervoer ben je aangewezen op busverbindingen. De buurt Vijverwijk is rustig gelegen, maar voorzieningen zijn dichtbij.

Wat voor onderhoud vraagt een woning uit 1973?

Een woning uit 1973 kan onderhoud vergen aan installaties zoals de cv-ketel en isolatie. Het energielabel C is gemiddeld voor die bouwperiode.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere basisscholen op loopafstand, zoals Basisschool Bernadette (1 km) en Kindcentrum de Wijzelaar (1,3 km). Ook is er voortgezet onderwijs op 1,1 km afstand. De buurt is dus kindvriendelijk.