Vrijstaande woning te koop: Burgemeester Klinkhamerweg 24A, Zevenhuizen
KopenZuidplasVrijstaande woningenBurgemeester Klinkhamerweg 24A

Burgemeester Klinkhamerweg 24A

Zevenhuizen Bloemenbuurt, Zuidplas

€ 890.000
Buurt Zevenhuizen Bloemenbuurt, ZevenhuizenBekijk buurt
Ruim woonoppervlak van 178m²
178m² woonoppervlakte
Vrijstaande woning
Geen directe buren
Jumbo op 370m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
AI-samenvatting

Rust en ruimte in Zevenhuizen

Deze vrijstaande woning aan de Burgemeester Klinkhamerweg 24A in Zevenhuizen ademt rust en ruimte. Met 178 m² woonoppervlak en een perceel van 365 m² biedt het huis volop mogelijkheden voor een gezin dat van vrijheid houdt. De woning uit 2006 is modern en onderhoudsarm. Met een vraagprijs van €890.000 is dit een marktconforme prijs voor een vrijstaande woning in deze regio. Bekijk ook het aanbod van vrijstaande woningen in Zuidplas.

Zevenhuizen Bloemenbuurt

De buurt Zevenhuizen Bloemenbuurt is een rustige woonwijk met veel groen. De buurt telt ruim 1000 inwoners, waarvan een groot deel 65 jaar of ouder is. Het is een gemengde buurt met zowel gezinnen als ouderen. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar, maar de cijfers spreken voor zich: een lage misdaadcijfer van 15 incidenten en een omgevingsadressendichtheid van 990, wat duidt op een matig stedelijk gebied.

Leven in de straat

In de ochtend haal je snel een broodje bij de Jumbo, die om de hoek zit op 370 meter. Voor de kinderen is er een kinderdagverblijf op loopafstand (400 meter) en basisscholen zoals De Oosthoek en IKC Het Spectrum zijn op tien minuten fietsen. De gemeente Zuidplas biedt verder voldoende voorzieningen, zoals een park op 300 meter en een bibliotheek op 400 meter.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Perdijk Makelaars aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 890.000
Prijs per m²€ 5.000
Woonoppervlakte178m²
Perceeloppervlakte365m²
Bouwjaar2006
BuurtZevenhuizen Bloemenbuurt
WijkZevenhuizen
GemeenteZuidplas

Locatie

Burgemeester Klinkhamerweg 24A, Zevenhuizen

Buurt statistieken

Gegevens uit Zevenhuizen Bloemenbuurt

Inwoners1.070
Mannen46%
Vrouwen54%

Supermarkten

10 binnen 5 km

Jumbo
Dorpsstraat 129
370m
Jumbo
Siciliëboulevard 402
3340m
Albert Heijn
Maltaplein 52
3471m

Scholen

20 binnen 5 km

De Oosthoek
Basisonderwijs · 314 leerlingen
3169m
IKC Het Spectrum
Basisonderwijs · 704 leerlingen
3301m
Melanchthon Business School
Voortgezet onderwijs · 585 leerlingen
3471m

Veelgestelde vragen

Over Burgemeester Klinkhamerweg 24A, Zevenhuizen

Is €890.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €890.000 is marktconform voor een vrijstaande woning van 178 m² met een perceel van 365 m² in Zevenhuizen. De woning is gebouwd in 2006, dus relatief modern. Vergelijkbare woningen in de buurt worden voor vergelijkbare bedragen aangeboden.

Hoe is de buurt Zevenhuizen Bloemenbuurt om in te wonen?

De buurt is rustig en groen, met veel oudere bewoners en gezinnen. Er zijn 1070 inwoners en de meeste woningen zijn eengezinswoningen (78%). De misdaadcijfers zijn laag (15 incidenten). Voorzieningen zoals supermarkten en scholen zijn op loop- of fietsafstand. Het is een prettige woonomgeving voor wie van rust houdt.

Zijn er goede scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere basisscholen op fietsafstand, zoals De Oosthoek (3,2 km) en IKC Het Spectrum (3,3 km). Voor voortgezet onderwijs is de Melanchthon Business School op 3,5 km. Ook zijn er kinderdagverblijven dichtbij, zoals op 400 meter.