Vrijstaande woning te koop: Courteniusstraat 9, Hellevoetsluis
KopenVoorne aan ZeeVrijstaande woningenCourteniusstraat 9

Courteniusstraat 9

Salem, Voorne aan Zee

€ 1.075.000
Buurt Salem, HellevoetsluisBekijk buurt
Energiezuinige woning met label A
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 218m²
218m² woonoppervlakte
Vrijstaande woning
Geen directe buren
AI-samenvatting

Rust en ruimte in Salem

Deze vrijstaande woning aan de Courteniusstraat 9 in Hellevoetsluis ademt rust en ruimte. Met 218 m² woonoppervlak en een perceel van 642 m² is er volop plek voor een gezin. De woning uit 1995 heeft energielabel A, wat duidt op een zuinige woning. De vraagprijs van €1.075.000 is aan de hoge kant, maar past bij het aanbod van vrijstaande woningen in Voorne aan Zee.

Buurt Salem

De woning ligt in de buurt Salem, een rustige wijk in Hellevoetsluis. De buurt telt 1.280 inwoners en kent een gemengde bevolking: veel ouderen (410 van 65+) en gezinnen met kinderen (190 huishoudens). Het is een groene omgeving met een park of plantsoen op loopafstand. Er zijn geen buurtreviews beschikbaar.

Leven in de straat

Voor dagelijkse boodschappen loop je naar de Jumbo, die om de hoek zit. Ook zijn er andere supermarkten zoals MCD en Lidl op fietsafstand. Kinderen kunnen naar RKBS Ravense Poort (271 m) of Openbare basisschool Het Palet (333 m). De gemeente Voorne aan Zee biedt verder voorzieningen zoals een huisartsenpraktijk en restaurant op loopafstand.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via De Zeeuw Makelaardij aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 1.075.000
Prijs per m²€ 4.931
Woonoppervlakte218m²
Perceeloppervlakte642m²
Bouwjaar1995
EnergielabelA
BuurtSalem
WijkDen Bonsen Hoek
GemeenteVoorne aan Zee

Locatie

Courteniusstraat 9, Hellevoetsluis

Buurt statistieken

Gegevens uit Salem

Inwoners1.280
Mannen49%
Vrouwen52%

Supermarkten

9 binnen 5 km

Jumbo
Jachthoorn 9
459m
MCD
Forel 2E
1454m
Jumbo
Struytse Hoeck 349
1498m

Scholen

18 binnen 5 km

RKBS Ravense Poort
Basisonderwijs · 258 leerlingen
271m
Openbare basisschool Het Palet
Basisonderwijs · 378 leerlingen
333m
De Ravense Poort
Basisonderwijs · 292 leerlingen
335m

Veelgestelde vragen

Over Courteniusstraat 9, Hellevoetsluis

Welk energielabel heeft Courteniusstraat 9?

De woning aan Courteniusstraat 9 in Hellevoetsluis heeft energielabel A.

Is €1.075.000 een realistische prijs voor deze vrijstaande woning?

De vraagprijs van €1.075.000 is aan de hoge kant voor een vrijstaande woning in Hellevoetsluis. De woning heeft een groot perceel van 642 m² en energielabel A, wat de prijs deels verklaart. Vergelijkbare woningen in de buurt zijn vaak goedkoper, maar exacte marktcijfers zijn niet beschikbaar.

Hoe is de bereikbaarheid van deze woning?

De woning ligt in een rustige buurt in Hellevoetsluis. Het dichtstbijzijnde treinstation is op 27,1 km afstand, dus je bent aangewezen op de auto of bus. De omgevingsadressendichtheid is 1.318, wat duidt op een matig stedelijk gebied. Voor dagelijkse voorzieningen zoals supermarkten en scholen kun je lopend of fietsend terecht.

Wat is het energielabel en wat betekent dat?