Vrijstaande woning te koop: De Baken 13, 'S-Hertogenbosch

De Baken 13

De Muziekinstrumentenbuurt, Den Bosch

€ 950.000
Buurt De Muziekinstrumentenbuurt, 'S-HertogenboschBekijk buurt
Energiezuinige woning met label A
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 325m²
325m² woonoppervlakte
Vrijstaande woning
Geen directe buren
AI-samenvatting

Een royale vrijstaande woning in een groene, rustige buurt

Deze vrijstaande woning aan De Baken 13 in 's-Hertogenbosch ademt ruimte en rust. Met 325 m² woonoppervlak en een perceel van 808 m² is er volop plek voor een gezin. De woning uit 1977 heeft energielabel A, wat betekent dat je lage stookkosten kunt verwachten. De vraagprijs van €950.000 is marktconform voor een vrijstaande woning in Den Bosch.

De Muziekinstrumentenbuurt: een rustige, groene wijk

De woning ligt in de buurt De Muziekinstrumentenbuurt, een rustige wijk met veel eengezinswoningen. De buurt telt 1210 inwoners, waarvan een groot deel in gezinnen met kinderen woont. Het is een groene omgeving met een park of plantsoen op twee straten verder. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar voor deze buurt.

Dagelijks leven: boodschappen en scholen om de hoek

Voor dagelijkse boodschappen kun je terecht bij de Lidl, die om de hoek zit. Ook Albert Heijn, Aldi en Jumbo zijn op loopafstand. Voor kinderen zijn er basisscholen zoals Kindcentrum 't Ven en KC Het IJzeren Kind, beide op tien minuten lopen. Het voortgezet onderwijs is iets verder, maar met de fiets goed bereikbaar. De gemeente Den Bosch biedt verder alle stedelijke voorzieningen.

Aanbod en makelaar

Op dit moment wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Huis & Co Makelaars.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt7 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 950.000
Prijs per m²€ 2.923
Woonoppervlakte325m²
Perceeloppervlakte808m²
Bouwjaar1977
EnergielabelA
BuurtDe Muziekinstrumentenbuurt
WijkNoord
GemeenteDen Bosch

Locatie

De Baken 13, 'S-Hertogenbosch

Buurt statistieken

Gegevens uit De Muziekinstrumentenbuurt

Inwoners1.210
Mannen50%
Vrouwen50%

Supermarkten

36 binnen 5 km

Lidl
Het Wielsem 15-19
273m
Albert Heijn
Rompertpassage 45
1032m
Aldi
Rompertpassage 48
1037m

Scholen

14 binnen 5 km

Rodenborch-College
Voortgezet onderwijs · 2280 leerlingen
3664m
Kindcentrum 't Ven
Basisonderwijs · 215 leerlingen
3707m
KC Het IJzeren Kind
Basisonderwijs · 572 leerlingen
3743m

Veelgestelde vragen

Over De Baken 13, 'S-Hertogenbosch

Welk energielabel heeft De Baken 13?

De woning aan De Baken 13 in 'S-Hertogenbosch heeft energielabel A.

Is €950.000 een realistische prijs voor deze vrijstaande woning?

De vraagprijs van €950.000 is marktconform voor een vrijstaande woning van 325 m² met energielabel A in een rustige, groene buurt. De woning heeft een groot perceel van 808 m² en is gebouwd in 1977. Vergelijkbare woningen in de buurt worden voor vergelijkbare bedragen aangeboden.

Hoe is de bereikbaarheid van deze woning met het openbaar vervoer?

Het treinstation ligt op 2,8 km afstand, dus op ongeveer tien minuten fietsen. Er zijn geen specifieke buslijnen in de data vermeld, maar de woning is goed bereikbaar met de auto via de omliggende wegen.

Wat voor type buurt is De Muziekinstrumentenbuurt?

Het is een rustige, groene buurt met veel eengezinswoningen (95% van de woningen). Er wonen veel gezinnen met kinderen, en de buurt heeft een laag criminaliteitscijfer (58 misdrijven totaal). De omgevingsadressendichtheid is 1523, wat duidt op een matig stedelijk gebied.