Vrijstaande woning te koop: De Grienden 9, Puttershoek

De Grienden 9

Puttershoek Woonkern, Hoeksche Waard

€ 1.095.000
Buurt Puttershoek Woonkern, PuttershoekBekijk buurt
Energiezuinige woning met label B
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 260m²
260m² woonoppervlakte
Vrijstaande woning
Geen directe buren
AI-samenvatting

Een royale vrijstaande woning in Puttershoek

Deze vrijstaande woning uit 1999 staat in een groene, rustige omgeving. Met 260 m² woonoppervlak en een perceel van 621 m² is er volop ruimte. De woning wordt aangeboden voor €1.095.000, een prijs die past bij de royale afmetingen en het onderhoudsniveau. Vergelijkbaar aanbod van vrijstaande woningen in Hoeksche Waard laat zien dat dit een marktconforme vraagprijs is.

Puttershoek Woonkern: dorps wonen met rust

De buurt Puttershoek Woonkern kenmerkt zich door een dorps karakter. Op basis van vier beoordelingen geven bewoners een 7,6. Een bewoner zegt: "Ik ben hier bijna 11 jaar geleden komen wonen en ik voel me hier echt thuis, iedereen is met iedereen begaan." Een ander noemt het "simpel dorps leven met rust en gezelligheid." De buurt telt 7.400 inwoners, met een mix van gezinnen en ouderen. Het is een groene omgeving, al is het aantal voorzieningen beperkt.

Het dagelijks leven in de straat

Voor de dagelijkse boodschappen kun je terecht bij Albert Heijn, om de hoek op een paar minuten lopen, of Lidl, twee straten verder. Basisscholen Het Driespan en De Schelp zijn ook om de hoek. De gemeente Hoeksche Waard biedt verder rust en ruimte, al is een auto handig voor grotere uitstapjes.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder PHmakelaardij en Vastgoed Nederland.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt25 maart 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 1.095.000
Prijs per m²€ 4.212
Woonoppervlakte260m²
Perceeloppervlakte621m²
Bouwjaar1999
EnergielabelB
BuurtPuttershoek Woonkern
WijkPuttershoek
GemeenteHoeksche Waard

Locatie

De Grienden 9, Puttershoek

Ervaringen uit de buurt

Goed · 4 bewoners

9.6
Jolanda Kruythof
03-01-2026
Een leuke buurt en een veilige omgeving

Ik ben hier bijna 11 jaar geleden komen wonen en ik voel me hier echt thuis iedereen is met iedereen begaan er en de wegen worden hier elje dag met een veewagen schoongemaakt hier is hier een mooie groene omgeving er is hier genoeg huisvesting aanwezig en er is hier genoeg onderwijs aanwezig

7.4
Daan Lemstra
09-11-2025
Knus

Simpel dorps leven met rust en gezelligheid. Het ligt tussen de platte landen en verwijderd van grote steden. De bereikbaarheid is daardoor niet per se optimaal en het aantal voorzieningen is gering

6.3
Bram
19-04-2025
Leuke straat met mooie woningen maar gebrek aan voorzieningen en weinig te doen voor de jeugd.

Leuke straat met mooie woningen maar gebrek aan voorzieningen en weinig te doen voor de jeugd. Ook is het bejaarden gehalte hoog en zijn de leuke dingen niet binnen het dorp

7.1
BuurtBewoner
26-07-2023
Een groene buurt

Een mooie buurt met veel groen. Een nadeel is, de vele honden en daarbij heel veel hondenpoep

Buurt statistieken

Gegevens uit Puttershoek Woonkern

Inwoners7.400
Mannen49%
Vrouwen51%

Supermarkten

10 binnen 5 km

Albert Heijn
Pieter Repelaerstraat 63
1035m
Lidl
Maximaplein 2
1145m
Nettorama
Boonsweg 26
3000m

Scholen

15 binnen 5 km

Het Driespan