Vrijstaande woning te koop: de Hoef Oostzijde 7, De Hoef
KopenDe Ronde VenenVrijstaande woningende Hoef Oostzijde 7

de Hoef Oostzijde 7

De Hoef Buitengebied, De Ronde Venen

€ 1.485.000
Buurt De Hoef Buitengebied, De HoefBekijk buurt
Ruim woonoppervlak van 260m²
260m² woonoppervlakte
Vrijstaande woning
Geen directe buren
Populaire buurt voor doorstromers
37% van de bewoners is 45-65 jaar
AI-samenvatting

Een vrijstaand huis met een riant perceel

Deze vrijstaande woning aan de Hoef Oostzijde in De Hoef heeft een woonoppervlak van 260 m² en staat op een perceel van maar liefst 2200 m². Het huis uit 1985 heeft energielabel C. Met een vraagprijs van €1.485.000 is dit aanbod aan de hoge kant, maar dat past bij de royale afmetingen. Bekijk ook het aanbod van vrijstaande woningen in De Ronde Venen.

De Hoef Buitengebied

De woning ligt in de buurt de Hoef Buitengebied, een rustige, landelijke omgeving. De buurt telt 525 inwoners, met een mix van gezinnen en ouderen. Het is een echte eengezinswijk: 92% van de woningen is eengezinswoning en 89% is koop. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar voor deze buurt.

Leven in de straat

Voor dagelijkse boodschappen kun je terecht bij Albert Heijn of Vomar, beide op ongeveer 2,5 km afstand. Basisschool De Springschans en OBS De Kajuit zijn op loop- of fietsafstand. De dichtstbijzijnde basisschool, Rooms Katholieke Basisschool Sint Antonius, ligt op nog geen kilometer. De gemeente De Ronde Venen biedt een landelijke woonomgeving met voorzieningen in de omliggende dorpen.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Ruijgrok Makelaars aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt15 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 1.485.000
Prijs per m²€ 5.712
Woonoppervlakte260m²
Perceeloppervlakte2200m²
Bouwjaar1985
EnergielabelC
BuurtDe Hoef Buitengebied
WijkDe Hoef
GemeenteDe Ronde Venen

Locatie

de Hoef Oostzijde 7, De Hoef

Buurt statistieken

Gegevens uit De Hoef Buitengebied

Inwoners525
Mannen52%
Vrouwen49%

Supermarkten

13 binnen 5 km

Albert Heijn
Amstelplein 37
2389m
Vomar
Prinses Irenelaan 1-3
2441m
Lidl
Prinses Margrietlaan 44
3096m

Scholen

22 binnen 5 km

Rooms Katholieke Basisschool Sint Antonius
Basisonderwijs · 46 leerlingen
879m
De Springschans
Basisonderwijs · 424 leerlingen
2235m
OBS De Kajuit
Basisonderwijs · 159 leerlingen
2347m

Veelgestelde vragen

Over de Hoef Oostzijde 7, De Hoef

Welk energielabel heeft de Hoef Oostzijde 7?

De woning aan de Hoef Oostzijde 7 in De Hoef heeft energielabel C.

Is €1.485.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €1.485.000 is aan de hoge kant, maar past bij de royale oppervlakte van 260 m² en het grote perceel van 2200 m². De woning is een vrijstaand huis met energielabel C, gebouwd in 1985.

Hoe is de bereikbaarheid van De Hoef?

De Hoef ligt in een landelijk gebied in de gemeente De Ronde Venen. Het dichtstbijzijnde treinstation is op 14,9 km afstand. Voor de auto zijn er provinciale wegen in de buurt. De omgeving is rustig en groen.

Wat voor voorzieningen zijn er in de buurt?

In de directe omgeving vind je basisscholen zoals de Rooms Katholieke Basisschool Sint Antonius op 879 m. Supermarkten zoals Albert Heijn en Vomar zijn op ongeveer 2,5 km. Voor uitgebreidere voorzieningen kun je naar omliggende dorpen zoals Mijdrecht of Uithoorn.