Vrijstaande woning te koop: De Hoek 2, Zoelmond
21 uur geleden ontdekt

De Hoek 2

Zoelmond, Buren

€ 835.000
Buurt Zoelmond, ZoelmondBekijk buurt
Vandaag op de markt gezet
Wees er snel bij
Energiezuinige woning met label A
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 237m²
237m² woonoppervlakte
AI-samenvatting

Rust en ruimte in Zoelmond

Deze vrijstaande woning aan De Hoek 2 ligt in het rustige Zoelmond, een dorp waar je nog echt tot rust komt. Met 237 m² woonoppervlak en een perceel van 288 m² is er volop ruimte voor een gezin. De woning uit 1998 heeft energielabel A, wat duidt op een lage energierekening. De vraagprijs van €835.000 is marktconform voor een vrijstaande woning in deze regio. Bekijk ook het aanbod van vrijstaande woningen in Buren.

De buurt Zoelmond

Zoelmond is een klein dorp met ongeveer 555 inwoners, waar het merendeel van de woningen eengezinswoningen zijn. De buurt kenmerkt zich door een rustige, groene omgeving met veel gezinnen. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar, maar de cijfers spreken voor zich: bijna 90% van de woningen is koop, wat duidt op een stabiele woonomgeving. Meer over de buurt Zoelmond.

Leven in de straat

In Zoelmond vind je de dagelijkse voorzieningen op loopafstand. De dichtstbijzijnde supermarkt, PLUS, is om de hoek op 1,3 km. Voor de kinderen is er basisschool Obs De Klepper op 400 meter afstand. Ook kinderdagverblijven zijn dichtbij. De gemeente Buren biedt een landelijke omgeving met voldoende voorzieningen voor het dagelijks leven.

Over deze advertentie

De woning wordt op het moment van schrijven via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Weeda & Jellema Makelaardij b.v. en Funda.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt13 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 835.000
Prijs per m²€ 3.523
Woonoppervlakte237m²
Perceeloppervlakte288m²
Bouwjaar1998
EnergielabelA
BuurtZoelmond
WijkBeusichem
GemeenteBuren

Locatie

De Hoek 2, Zoelmond

Buurt statistieken

Gegevens uit Zoelmond

Inwoners555
Mannen54%
Vrouwen46%

Supermarkten

8 binnen 5 km

PLUS
Markt 20
1345m
Albert Heijn
Sluishoofd 2
3572m
Albert Heijn
Steenstraat 5
4177m

Scholen

15 binnen 5 km

Obs De Klepper
Basisonderwijs · 72 leerlingen
461m
OBS Prins Willem Alexander
Basisonderwijs · 232 leerlingen
1130m
Derksenschool
Basisonderwijs · 34 leerlingen
1606m

Veelgestelde vragen

Over De Hoek 2, Zoelmond

Welk energielabel heeft De Hoek 2?

De woning aan De Hoek 2 in Zoelmond heeft energielabel A.

Is €835.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €835.000 is marktconform voor een vrijstaande woning van 237 m² met energielabel A in Zoelmond. De woning is gebouwd in 1998 en heeft een ruim perceel. Vergelijkbare woningen in de regio worden voor vergelijkbare bedragen aangeboden.

Hoe is de bereikbaarheid van Zoelmond?

Zoelmond is een rustig dorp in de gemeente Buren. Het dichtstbijzijnde treinstation ligt op 7 km afstand. Met de auto ben je snel op de snelweg.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere basisscholen op loopafstand. Obs De Klepper ligt op 400 meter, OBS Prins Willem Alexander op 1,1 km en Derksenschool op 1,6 km. Voor voortgezet onderwijs moet je naar een stad in de omgeving, op 6 km afstand.

Wat is het energielabel en wat betekent dat?

De woning heeft energielabel A, wat betekent dat hij zeer energiezuinig is. Dit label duidt op goede isolatie en lage stookkosten. Je kunt dus een lage energierekening verwachten.